Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem | Trójmiasto (okolice)

0.0 3 Opinie

Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem | Trójmiasto (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubisz adrenalinę, nie boisz się wysokości, chcesz spróbować czegoś naprawdę szalonego? Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem to prezent stworzony z myślą o Tobie! Zdobądź się na odwagę i oddaj najbardziej ekscytujący skok w życiu! Całe wydarzenie będzie filmowane zarówno przez instruktora, jak i drugiego skoczka – a dzięki temu wszystkie emocje zostaną uwiecznione! Sprawdź osobiście, jakie to uczucie, kiedy lecisz w dół z 4 000 metrów i przekonaj się jak długie potrafi być 40 sekund, kiedy spadasz swobodnie!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Przejdziesz krótkie szkolenie teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa i technik oddawania skoku. Zostanie Ci wypożyczony również niezbędny sprzęt. Samolotem wzniesiesz się na daną wysokością i oddasz skok tandemowy ze spadochronem, z którego pozostanie Ci niesamowita pamiątka w postaci podwójnego filmu!

Z jakiej wysokości oddawane są skoki?
Skoki oddawane są z wysokości 4000 metrów.

Czym jest podwójne filmowanie?
Pod tym hasłem kryje się skok wraz ze skoczkiem-operatorem, który uwieczni Twoje przeżycie, drugi film pochodzi z kamery na ręku tandempilota.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 140 cm, waga powyżej 110 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Czy wiesz, że...
14 października 2012 roku austriacki spadochroniarz Felix Baumgartner oddał skok z wysokości około 39 km! Spadał swobodnie przez 4 minuty i 22 sekundy. Podczas tego skoku przekroczył on prędkość dźwięku!

Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent dla brata, prezent dla niej, prezent na osiemnastkę

Chcesz znaleźć ekstremalny prezent dla mężczyzn, który nie boi się wyzwań? Jesteś we właściwym miejscu! Skok ze Spadochronem z Podwójnym Filmowaniem to świetny prezent dla brata, kolegi, czy znajomej — czyli dla każdego, kto nie ma lęku wysokości. Ten pomysłowy prezent to niebanalny podarunek na urodziny! Spełnij marzenia bliskiej osoby, wręczając jej voucher na przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 60 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Warunki uczestnictwa: Brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających podjęcie uczestnictwa w prezencie. Podczas realizacji osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu, narkotyków, ani środków psychotropowych lub innych o podobnym działaniu. Minimalny wzrost uczestnika to 140 cm, podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie wymagana jest obecność opiekuna prawnego bądź jego zgoda notarialna. Maksymalna waga uczestnika to 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strefa Baltic

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 3 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.