JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Trójmiasto (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Trójmiasto (okolice)

Pruszcz Gdański
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zastanów się, jak często myślisz o tym, by znaleźć się tysiące metrów nad ziemią - czy to muszą być tylko i wyłącznie marzenia? Teraz masz niepowtarzalną okazję, by to się spełniło! Mało kto jest na tyle odważny, by spróbować Skoku ze Spadochronem, jednak tym, którzy się na to odważyli, towarzyszyły emocje, jakich nic innego nie jest w stanie dostarczyć. To jest ten czas, kiedy szybując ku ziemi, poczujesz się tak swobodnie, jak nigdzie indziej!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje lot samolotem na wymaganą wysokość oraz skok ze spadochronem w tandemie.

Jak przebiega realizacja?
Osoba obdarowana przechodzi przez szkolenie teoretyczne, następnie odbywa lot samolotem na odpowiednią wysokość, z której odbywa się skok tandemowy.

Czy wiesz, że...
Skoki ze spadochronu są także częścią wieloboju spadochronowego? W jego ramach odbywają się konkurencje: lądowania we wyznaczonym miejscu w dniu i w nocy, pływania w stylu dowolnym na 100m, biegu przełajowego na 3 km oraz strzelania z karabinu sportowego z odległości 50m.

Skok ze Spadochronem w Trójmieście sprawdzi się jako:
prezent na 18. urodziny, prezent dla Niego, prezent na Dzień Ojca

Podaruj na Dzień Ojca swojemu tacie przeżycie, które udowodni, jak ogromny jest twardzielem! Ten wyjątkowy prezent sprawdzi się również jako prezent na 18. Urodziny! Niech jubliat hucznie wejdzie w nowy okres i podejmie pierwszą trudną decyzję w swoim życiu jako dorosły człowiek! Skok ze Spadochronem sprawdzi się również jako prezent na wieczór kawalerski.


Miejsce realizacji

Pruszcz Gdański

Obowiązujący strój

Prosimy o ubranie się odpowiednio do warunków pogodowych.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły przebywać na parkingu i obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Skok spadochronowy może być niebezpieczny dla osób z ciężkimi schorzeniami kręgosłupa, epilepsją, niewydolnością oddechowo-krążeniową, cukrzycą, nieleczonym nadciśnieniem lub obarczonych chorobami psychicznymi. Z uwagi na to, choroby te wykluczają jego wykonanie.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1929
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.