Poznaj Wakeboarding dla Dwojga | Wrocław

1 2 3 4 5 (0)
Wrocław
2 os.

139,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukacie nowych wyzwań, dreszczu adrenaliny i wspólnej pasji? Mamy dla Was świetne rozwiązanie! Wakeboard to młoda dyscyplina sportu, będąca połączeniem nart wodnych surfingu i snowboardu. Załóżcie pianki, wejdźcie na deski wakeboardowe i przygotujcie się na imponujące emocje! Tor długości 193 metrów i wyciągarka pozwolą Wam poczuć wiatr we włosach. Magia tego sportu polega na tym, że podstawowe manewry można opanować już w godzinę! To właśnie dlatego cały świat oszalał na punkcie tego ekstremalnego sportu. Przekonajcie się sami, jak szybko opanujecie podstawowe triki i po jakim czasie rozpędzicie się do maksymalnej prędkości 32 km/h! Wakeboard, adrenalina i świetna zabawa czekają!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje bilet wstępu na wyciąg w ciągu tygodnia do godziny 15:00 oraz niezbędny do korzystania z niego sprzęt: deska, pianka, kask. Prezent przeznaczony jest dla dwóch osób.

Kiedy mogę zrealizować prezent?

Prezent możliwy jest do zrealizowania od poniedziałku do piatku do godziny 15:00, w godzinach otwarcia parku. Konieczna jest rezerwacja toru.

Poznaj Wakeboarding sprawdzi się jako:

prezent dla dwojga, prezent dla pary, podarunek na urodziny.

Nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent? Otwórz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie super prezenty znajdziesz na naszej stronie. Chcesz znaleźć ciekawy prezent na urodziny, imieniny lub gwiazdkę? Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent!


Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Wejście na wyciąg na czas 1h. Czas pływania uzależniony od ilości osób na torze (max. do 4 osób)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w sezonie od czerwca do sierpnia, od poniedziałku do piatku, do godziny 15:00.  Prezent przeznaczony jest dla dwóch osób. Prezent nie jest tożsamy z wynajęciem toru na wyłączność. W ciągu godziny tor dzielić może do czterech osób (tzn. każda osoba wykupuje 15-minutowy spot). Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.