JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” | Litwa

Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” | Litwa


Birsztany
2 os.

555 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
555 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzą się Wam chwile tylko dla siebie? Chcecie zaznać spokoju i odetchnąć świeżym powietrzem? W takim razie Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” zagwarantuje Wam to, czego potrzebujcie! Udajcie się na wyjazd do urokliwego miasta Birštonas na Litwie, by podziwiać piękną okolicę i zrelaksować się w strefie wodnej i saunie. Czas umili Wam również dostęp do sali fitness, a zwieńczeniem wyjazdu może okazać się długi spacer w litewskim wydaniu! Gotowi na niezapomniane emocje? To czas start!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Spędzicie nocleg w przytulnym pokoju dwuosobowym typu standard. Do waszej dyspozycji będzie basen, sauna, czytelnia fitness w sali i na basenie, bezpłatny parking oraz Internet bezprzewodowy.

Czy hotel zapewnia śniadania?
Tak, hotel zapewnia śniadanie w formie bufetu.

Czy wiesz, że...
miasto Birštonas stało się kurortem w już XIX w, kiedy to powstało ujęcie wody mineralnej i odkryto pokłady borowiny.Pobyt dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” | Litwa to świetny plan na prezent dla rodziców! Wyjazd ten to również doskonały przepis na wyśmienite urodziny tylko we dwoje! Dlatego też Twoja kobieta będzie nim zachwycona.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Birsztany

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa. Doba hotelowa zaczyna się o 15:00, a kończy o 12:00.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 1 nocleg w przytulnym pokoju dwuosobowym typu standard, 1 śniadanie (bufet), terapię przepływową dla Dwojga (1 godzina / 20 minut), nieograniczony dostęp do basenów i saun, fitness w sali i basenie; bezpłatny parking, dostęp do czytelni oraz bezprzewodowy Internet. Opłata klimatyczna wynosząca 1 euro/osoba nie jest uwzględniona w cenie (opłata klimatyczna nie obejmuje gości poniżej 18 r.ż.). Przyjazd z dzieckiem jest możliwy za dopłatą, kwota dopłaty zostanie wskazana podczas dokonywania rezerwacji. Jeśli rezerwacja zostanie odwołana na krócej niż 72 h przed zameldowaniem, zostanie uznana za wykorzystaną. Oferta nie obejmuje następujących terminów:14.02-25.02; 10.04-19.04; 22.06-24.06; 15.08-18.08; 26.10-03.11; 22.12-14.01LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.