Niezapomniany Weekend dla Przyjaciół | Pestkownica | Szczecin (okolice)

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Niezapomniany Weekend dla Przyjaciół | Pestkownica | Szczecin (okolice)


Szczecin (okolice) - Pestkownica
2-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2259,00 zł

2259,00 zł

O prezencie

Jesteście znudzeni wszechobecnym betonem oraz duszącym smogiem? Spakujcie plecaki i wyruszcie razem spędzić czas w leśnej głuszy. Niezapomniany Weekend dla Przyjaciół to szansa na porzucenie miejskiej monotonii i sprawdzenie swoich możliwości w dzikich ostępach. Pływajcie w jeziorze, spacerujcie po lesie i oddychajcie swobodnie pełną piersią! Wracając do domu będziecie się czuć jako nowo narodzeni, zarażając się nawzajem ogromną dawką pozytywnej energii. Przekonajcie się sami!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje dwudniowy pobyt wraz z wyżywieniem w Rezydencji nad Jeziorem. Możliwość łowienia ryb w jeziorze wraz z wędzeniem i degustację domowych nalewek.

Dla ilu osób przeznaczony jest prezent?
Prezent przeznaczony jest dla maksymalnie 6 osób.

Czy wiesz, że:
Puszcza Drawska to popularne miejsce organizacji spływów kajakowych? Wzdłuż rzek Drawy i Płocizny wyznaczone są punkty postojowe dla kajaków oraz miejsca do biwakowania.

Niezapomniany Weekend dla Przyjaciół | Pestkownica | Szczecin (okolice) to doskonały prezent dla przyjaciół.Twój kumpel lubi się bawić? Prezent na urodziny będący wspólnym wypadem za miasto na pewno go uszczęśliwi! Spędź wyjątkowy czas z przyjaciółmi i podaruj im ten unikatowy prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice) - Pestkownica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze, dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

2 doby hotelowe. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00.

Uczestnicy

2-6 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację niektórych atrakcji.

Ważne informacje

Prezent obejmuje dwa noclegi ze śniadaniami i jedną obiadokolację. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Rezydencja położona jest  na terenie Puszczy Drawskiej – dokładny opis dojazdu znajduje się na stronie: http://pestkownica.com.pl/kontakt


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pestkownica - Rezydencja nad Jeziorem

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.