Metamorfoza Twoich Włosów | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
1 os.

329 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czujesz potrzebę zmiany swojej fryzury, ale nie masz odwagi na radykalne kroki? W kwestii wyglądu zawsze trzeba zachować ostrożność, dlatego najpierw przedstaw swoje pomysły profesjonalnym stylistom, a następnie wspólnie wybierzcie dla Ciebie nowy olśniewający styl, którym zachwycisz wszystkich swoich znajomych. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i otwórz się na zmiany!

Co obejmuje prezent?
Koloryzację, mycie oraz strzyżenie, odpowiednio dobraną pielęgnację Twoich włosów, a także modelowanie.

Jak wygląda realizacja?
Wizyta rozpoczyna się od konsultacji z zakresu koloryzacji, następnie fryzjer przeprowadza metamorfozę włosów, na zakończenie fryzjer podpowie które z produktów są odpowiednie do pielęgnacji i stylizacji Twoich włosów.

Metamorfoza Twoich Włosów doskonale sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanej, prezent na Dzień Matki, prezent bożonarodzeniowy

Niebanalny prezent dla kobiety powinien być odpowiedzią na jej potrzeby. Panie lubią zmieniać swój wygląd, doskonalić go, tak aby błyszczeć w towarzystwie. Dlatego Metamorfoza Włosów to właściwy podarunek dla żony, czy dziewczyny. Taki prezent dla niej może być świadectwem tego, że liczą się dla Ciebie jej starania o doskonalenie swojej urody.


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: konsultację w zakresie doboru koloryzacji i strzyżenia, koloryzację, strzyżenie, pielęgnację, modelowanie oraz dobór produktów do pielęgnacji i stylizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.