Masaż Stóp | Łódź

0.0 0 Opinie

Masaż Stóp | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Czy wiesz, że za pomocą Masażu Stóp można pobudzić niemal cały organizm człowieka? Jesteśmy tak zbudowani, że znaczna część naszych połączeń nerwowych kończy się właśnie w stopach. Poprzez odpowiednie ugniatanie mięśni pobudza się nerwy tak, że wiele innych partii organizmu może zostać rozluźnione. Sztuka, którą do perfekcji doprowadzili Chińczycy ma udowodnione właściwości zdrowotne i sprawia wiele rozkoszy. Dlatego, jeżeli marzysz o niecodziennej przyjemności, wybierz się na Masaż Stóp do profesjonalnego salonu!

Co obejmuje prezent?
30 minutowy masaż stóp.

Jakie są zalety masażu stóp?
Kojące działanie na wiele organów wewnętrznych, poprawa krążenia krwi, niwelowanie uczucia "ciężkich nóg" oraz ogólna poprawa samopoczucia.

Masaż Stóp | Łódź to ciekawa propozycja prezentu. W przeciwieństwie do tego, co twierdzą bohaterowie Pulp fiction – Vincent i Jules – masaż stóp nie zawsze musi „coś znaczyć”. Jest to po prostu rewelacyjna forma na relaks. Pomysł na prezent w postaci vouchera na profesjonalny zabieg może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeżeli wiesz, że bliska osoba potrzebuje odprężenia, to tego typu podarunek na pewno sprawi jej wiele przyjemności. A dzięki temu, że jest to uniwersalny prezent, możesz go wręczyć przy każdej okazji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Stóp ma kojące działanie na wiele organów wewnętrznych, poprawa krążenia krwi, niwelowanie uczucia "ciężkich nóg" oraz ogólna poprawa samopoczucia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piłat Beauty & SPA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Edyta Chmurska

Podczas masażu można było się zrelaksować i nie myśleć o problemach dnia codziennego.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.