Lot Termiczny Paralotnią | Białystok

0.0 0 Opinie

Lot Termiczny Paralotnią | Białystok


Białystok
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,99 zł

699,99 zł

O prezencie

Marzysz o wyjątkowej przygodzie? Chciałabyś przeżyć coś niezwykłego? Zapraszamy na wyjątkowy Lot Termiczny Paralotnią, czyli lot w warunkach prądów wznoszących. Start wykonywany jest za pomocą profesjonalnej wyciągarki, a hak ma wysokość co najmniej 500 metrów. Po zakończeniu “holowaniu” i osiągnięciu odpowiedniej wysokości, zaczynacie swój lot widokowy i...wznosicie się, właśnie dzięki wykorzystaniu wspomnianych prądów wznoszących. Lot odbywa się wyłącznie przy wykorzystaniu sił przyrody, w całkowitej ciszy, co pozwala spokojnie kontemplować roztaczające się widoki. Powiedz “tak” niezapomnianej, powietrznej przygodzie i sięgnij obłoków!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot termiczny paralotnią, dla jednej osoby. Lot termiczny to taki, przy którym wykorzystuje się prądy wznoszące, co pozwala osiągnąć dużą wysokość lotu. Paralotnią leci się bez użycia silnika, w całkowitej ciszy.

Ile czasu potrwa lot?
Lot paralotnią potrwa do 30 minut.

Czy muszę być wysportowany, by odbyć lot paralotnią?
Niekoniecznie, do lotu wymagana jest umiarkowana sprawność fizyczna (może zaistnieć konieczność podbiegnięcia po płaskim terenie przy starcie i/lub lądowaniu). Ponadto maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Lot Termiczny Paralotnią sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla ukochanej, prezent na rocznicę

Szukasz ciekawego przeżycia dla fana sportów ekstremalnych? Chciałabyś podarować bliskiej osobie prawdziwą przygodę, która powoduje zastrzyk adrenaliny? Lot Termiczny Paralotnią to świetny pomysł na prezent, gwarantujący niezapomniane emocje i przygodę życia! Voucher na lot paralotnią znakomicie sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin lub imienin i zadowoli zarówno kobietę, jak i mężczyznę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Buty z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

do 30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Lot może być wykonywany tylko przy dobrej pogodzie (bez opadów deszczu i spokojnym, nieporywistym wietrze). Terminy lotu ogłaszany jest z maksymalnie dwudniowym wyprzedzeniem po uwzględnieniu warunków pogodowych. Loty odbywają się w ciągu całego tygodnia. Warunki fizyczne: Brak przeciwwskazań lekarskich, waga do 100kg, umiarkowana sprawność fizyczna (w czasie startu i lądowania może zaistnieć konieczność krótkiego podbiegnięcia po płaskim terenie). Informacje dotyczące realizacji lotu, znajdują się na stronie https://www.wingsup.pl/loty/ Ze względów bezpieczeństwa o możliwości wykonania lotu w danym dniu decyduje tylko i wyłącznie pilot.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wing’s up Szkoła Paralotniarstwa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.