(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Paralotnią dla Dwojga | Białystok

0.0 0 Opinii

Lot Paralotnią dla Dwojga | Białystok


Białystok
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Piękne okoliczności przyrody, widziane z zupełnie innej perspektywy...niezapomniana przygoda, którą będziecie wspominać latami...wspaniałe wrażenia zapewni Wam Lot Paralotnią dla Dwojga. Najpierw wyciągarka wyholuje Was na wysokość 500
metrów, potem rozpocznie się swobodny lot, który odbywa się bez użycia silnika, a więc w całkowitej ciszy. Podziwianie widoków jest zatem jeszcze przyjemniejsze! Szalona, podniebna przygoda i możliwość “dotknięcia chmur” to niewątpliwa okazja na spełnienie marzeń. Jesteście gotowi na fantastyczne przeżycie?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy paralotnią, dla dwóch osób. Prezent obejmuje swobodny lot paralotnią, z początkowej wysokości minimum 500 metrów. Loty odbywają się po kolei, każdy z uczestników leci z doświadczonym instruktorem.

Ile czasu potrwa lot?
Lot widokowy potrwa około 10 minut.

Czy muszę być wysportowany, by odbyć lot  paralotnią?
Niekoniecznie, do odbycia lotu wymagana jest umiarkowana sprawność fizyczna (może zaistnieć konieczność krótkiego podbiegnięcia po płaskim terenie przy starcie i/lub lądowaniu), dodatkowo maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Lot Paralotnią sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, prezent na 18. urodziny

Potrzebujesz naprawdę ciekawego przeżycia dla dwojga? Szukasz prezentu marzeń, który zaskoczy i uszczęśliwi Twoich bliskich? Lot  Paralotnią to świetna okazja, by przeżyć wspaniałą i niezapomnianą przygodę! Voucher na lot widokowy znakomicie sprawdzi się jako podarunek z okazji rocznicy lub Dnia Kobiet! Będzie również super prezentem świątecznym lub z okazji imienin! Podaruj bliskim podbijanie przestworzy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Buty z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Około 10 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Lot może być wykonywany tylko przy dobrej pogodzie (bez opadów deszczu i spokojnym, nieporywistym wietrze). Terminy lotu ogłaszany jest z maksymalnie dwudniowym wyprzedzeniem po uwzględnieniu warunków pogodowych. Loty odbywają się w ciągu całego tygodnia. Warunki fizyczne: Brak przeciwwskazań lekarskich, waga do 100kg, umiarkowana sprawność fizyczna (w czasie startu i lądowania może zaistnieć konieczność krótkiego podbiegnięcia po płaskim terenie). Informacje dotyczące realizacji lotu, znajdują się na stronie https://www.wingsup.pl/loty/


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wing’s up Szkoła Paralotniarstwa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje