(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Kuchni Indyjskiej | Warszawa

Tylko u nas
5.0 3 Opinii

Kurs Kuchni Indyjskiej | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Większość z nas ma pewien kulinarny repertuar, którego raczej nie rozszerza. Warto jednak czasem poznać jakieś nowe potrawy, żeby urozmaicić swoje posiłki. Jeżeli już zdecydujemy się na to, nie ma potrzeby ograniczania się do jednego dania, można iść na całość. Kurs Kuchni Indyjskiej idealnie trafi w Twoje potrzeby: dzięki niemu nauczysz się, jak przygotować takie potrawy, jak sałatkę z brązowej cieciorki czy Purisy (dmuchane placki). Gdy będziesz już wiedział, jak gotować te egzotyczne potrawy, odkryjesz radość płynącą z gotowania. Taki kurs to tak dobra zabawa, że może uznasz uczenie się przygotowywania potraw innych kultur za swoje nowe hobby? W takim przypadku już nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na spędzanie wolnego czasu!

Prezent obejmuje:

  • Część teoretyczną,
  • Część praktyczną - przygotowanie 4-5 potraw ,
  • Materiały szkoleniowe z przepisami,
  • Zaplecze techniczne.

Czasem pomysł na ciekawy, oryginalny prezent nie od razu przychodzi do głowy. Zwłaszcza, jeśli interesuje nas praktyczny podarek. W takim przypadku dobrze sprawdzi się Kurs Kuchni Indyjskiej. To niebanalny podarunek, który zapewni obdarowanej osobie nowe, użyteczne umiejętności. Voucher na taki prezent podarowany na Gwiazdkę z pewnością ucieszy tego, kto go dostanie. A może interesuje Cię podarek dla pracownika? Jeżeli tak, to taki pomysłowy podarunek sprawdzi się także w tym przypadku.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami. Pełne zaplecze techniczne po stronie organizatora (sprzęt, produkty, fartuszki, etc.). Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach max. 18 osobowych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Instytut Sztuki Kulinarnej

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Magdalena Kukawka

Prowadzący kurs z super osobowością, podejściem do uczestników i poczuciem humoru. Informacje o historii i kulturze jedzenia w Indiach były niezmiernie ciekawe. Miejsce i atmosfera niesamowite :) Polecam każdemu!

Aneta Patora

Bardzo fajny kurs. Większość terminów kursów niestety było w środku tygodnia, co osobie z innej części Polski niż Warszawa może sprawić mały problem, ale same warsztaty były super. Na koniec można też zabrać ugotowane potrawy do domu.

Marysia

Jestem bardzo zadowolona z kurdu kuchni indyjskiej. :) Wszystko było bardzo dobrze przygotowane: składniki, sala, oraz czas trwania kursu. Dobry pomysł na spędzenie czasu z bliską osobą :)

Zobacz inne propozycje