(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Dodge Viper SRT-10 (1 okrążenie) | Tor Główny

1 rok ważności Promocja
0.0 0 Opinii

Jazda Dodge Viper SRT-10 (1 okrążenie) | Tor Główny


Poznań, Katowice
1 os.
Voucher ważny do: 2025-07-21
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

799,00 zł

799,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Zdarzyło Ci się kiedyś robić ranking aut, jakimi pragniesz się przejechać? Jeżeli tak to, Dodge Viper SRT-10 na pewno znalazł się w ścisłej czołówce. To sportowe auto zachwyca nie tylko niepowtarzalnym charakterem, ale przede wszystkim imponującymi osiągami. Blaszana bestia chowa pod maską 600 koni mechanicznych, które rozpędzają ją do setki w 3,8 sekundy. Jeżeli trudno Ci w uwierzyć w takie wyniki, to stoisz przed możliwością ich weryfikacji. Wybierz się na tor i gotuj się do ostrej jazdy!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Dodge Viper SRT-10 (1 okrążenie) | Tor Główny to oryginalny prezent dla faceta.Większość mężczyzn fantazjuje na temat szybkich sportowych aut. Tego typu motoprezent każdy mężczyzna zapamięta do końca swojego życia – a przecież o to właśnie chodzi, prawda?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez. Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.0.0 0 Opinii

Rafał R.

Jestem bardzo zadowolony jak z organizacji na torze jak i z samej jazdy samochodem Dodge Viper. Instruktor bardzo miły.

Mateusz Herszel

W dniu w którym przyjechałem okazała się awaria auta szkoda żadnego potwierdzenia jednak dostałem propozycje zmiany auta z droższej puli z srt-10 na gts z 500zl na około 900 jednak wybrałem forda focusa z 2017 roku, bardzo przyjemne, elastyczny instruktor- wystarczy go słuchać a na pewno nic się nie stanie oraz bardzo dobra trasa niestety 1 okrążenie to trochę za krotko.

Zobacz inne propozycje