JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ekstremalny Rajd z Góry Żar | Bielsko-Biała

Ekstremalny Rajd z Góry Żar | Bielsko-Biała


Góra Żar- Międzybrodzie Żywieckie
1 os.

145 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
145 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jesteś miłośnikiem ekstremalnych emocji i tylko one prawdziwie stawiają Cię na nogi? A może czujesz zwierzęcy zew dawno nie doświadczanej adrenaliny i chciałbyś znów złapać wiatr w żagle? Jeśli tak, to Ekstremalny Rajd z Góry Żar przypadnie Ci do gustu. Przed Tobą szereg wyzwań i prób, czeka Cię bowiem kilka zjazdów zarówno szalonym Monsterrollerem, jak i nieokiełznanym Drift Trike'iem! Uda Ci się okiełznać obydwa pojazdy? Będziesz miał szansę się przekonać! Daj upust emocjom, przygotuj się na zastrzyk niezapomnianych wrażeń i podejmij rękawicę Góry Żar!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Czekają Cię aż trzy zjazdy Drift Trike'iem oraz trzy zjazdy ekstremalną „hulajnogą” - Monsterrollerem! Czeka Cię ogrom wrażeń!

Jak długie są poszczególne zjazdy?
W przypadku Drift Trike'a zjeżdżasz trzy razy pełną wyzwań trasą o długości 5,6 km, powinno to zająć około 30 minut! W przypadku Monsterrollera staniesz przed wyborem swojej trasy — możesz wybrać asfaltową o długości 5,6 km, lub, jeśli nie boisz się dzikiego terenu, stokową o długości 1,6 km.

Czym właściwie jest Monsterroller i Drift Trike?
Monsterroller jest to specjalna hulajnoga zjazdowa, która w porównaniu do zwykłej hulajnogi ma większe i szersze koła oraz posiada tarczowe hamulce. Hulajnogi takie często są alternatywą dla narciarzy, którzy w porze letniej nie muszą rezygnować z zabawy na stoku. W przypadku Drift Trike'u mamy do czynienia ze specjalnym „roweropodobnym” pojazdem wyposażonym w tylnie koła o małej przyczepności pozwalającej korzystać z uciech kontrolowanego ślizgu, czyli właśnie „driftu”.

Ekstremalny Rajd z Góry Żar sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Chłopaka

Twój chłopak to fan wielkich emocji, a Ty chciałabyś podarować mu pełen adrenaliny prezent na urodziny? A może odpowiedni prezent dla faceta lubiącego mocne wrażenia sprawia Ci nie lada kłopot? Ekstremalny Rajd z Góry Żar z pewnością spełni oczekiwania każdego, kto z adrenaliną jest za pan brat! To idealny prezent dla niego!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Góra Żar- Międzybrodzie Żywieckie

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Czekają Cię aż trzy zjazdy Drift Trike'iem oraz trzy zjazdy ekstremalną „hulajnogą” - Monsterrollerem! Czeka Cię ogrom wrażeń! Wykonawca udostępnia kask, ochraniacze oraz rękawiczki. Dodatkowo na miejscu płatny wjazd kolejką na Górę Żar.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.