Ekstremalny Rajd z Góry Żar | Bielsko-Biała

0.0 0 Opinie

Ekstremalny Rajd z Góry Żar | Bielsko-Biała


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jesteś miłośnikiem ekstremalnych emocji i tylko one prawdziwie stawiają Cię na nogi? A może czujesz zwierzęcy zew dawno nie doświadczanej adrenaliny i chciałbyś znów złapać wiatr w żagle? Jeśli tak, to Ekstremalny Rajd z Góry Żar przypadnie Ci do gustu. Przed Tobą szereg wyzwań i prób, czeka Cię bowiem kilka zjazdów zarówno szalonym Monsterrollerem, jak i nieokiełznanym Drift Trike'iem! Uda Ci się okiełznać obydwa pojazdy? Będziesz miał szansę się przekonać! Daj upust emocjom, przygotuj się na zastrzyk niezapomnianych wrażeń i podejmij rękawicę Góry Żar!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Czekają Cię aż trzy zjazdy Drift Trike'iem oraz trzy zjazdy ekstremalną „hulajnogą” - Monsterrollerem! Czeka Cię ogrom wrażeń!

Jak długie są poszczególne zjazdy?
W przypadku Drift Trike'a zjeżdżasz trzy razy pełną wyzwań trasą o długości 5,6 km, powinno to zająć około 30 minut! W przypadku Monsterrollera staniesz przed wyborem swojej trasy — możesz wybrać asfaltową o długości 5,6 km, lub, jeśli nie boisz się dzikiego terenu, stokową o długości 1,6 km.

Czym właściwie jest Monsterroller i Drift Trike?
Monsterroller jest to specjalna hulajnoga zjazdowa, która w porównaniu do zwykłej hulajnogi ma większe i szersze koła oraz posiada tarczowe hamulce. Hulajnogi takie często są alternatywą dla narciarzy, którzy w porze letniej nie muszą rezygnować z zabawy na stoku. W przypadku Drift Trike'u mamy do czynienia ze specjalnym „roweropodobnym” pojazdem wyposażonym w tylnie koła o małej przyczepności pozwalającej korzystać z uciech kontrolowanego ślizgu, czyli właśnie „driftu”.

Ekstremalny Rajd z Góry Żar | Bielsko-Biała sprawdzi się jako prezent dla mężczyzny. Jesli Twój chłopak to fan emocji to ten prezent z pewnością spełni jego oczekiwania. Voucher na takie przezycie to idealny prezent dla każdego, kto z adrenaliną jest za pan brat!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Czekają Cię aż trzy zjazdy Drift Trike'iem oraz trzy zjazdy ekstremalną „hulajnogą” - Monsterrollerem! Czeka Cię ogrom wrażeń! Wykonawca udostępnia kask, ochraniacze oraz rękawiczki. Dodatkowo na miejscu płatny wjazd kolejką na Górę Żar.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Monsterroller Team

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.