Ekstremalna Przygoda na Linach dla Dwojga | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin i okolice
2 os.

349 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli jesteście miłośnikami ryzykownych sportów i nie wyobrażacie sobie dnia bez adrenaliny, wybierzcie się na Ekstremalną Przygodę na Linach dla Dwojga! To wspaniała i oryginalna rozrywka, która na długo zapadnie w Waszej pamięci. Przekonajcie się na własnej skórze, że to nie tylko świetna zabawa, lecz także prawdziwy test umiejętności. Plan działania zostanie opracowany przez byłego funkcjonariusza służ specjalnych, więc nie liczcie na taryfę ulgową. Sprawdźcie sami, czy będziecie w stanie pokonać tę specjalnie przygotowaną trasę. Pokonajcie swoje największe słabości i lęki - odważcie się na udział w szalonej rozgrywce. Wyzwólcie w sobie wolę walki i otwórzcie się na nowe doświadczenia. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!


Prezent obejmuje:

  • Szkolenie z zasad asekuracji i wspinaczki skałkowej,
  • Do wyboru: zjazdy na linie, wspinaczka po linie, skoki wahadłowe, zjazdy tyrolskie (atrakcje do uzgodnienia podczas rezerwacji).
  • Profesjonalny sprzęt,
  • Opiekę instruktorów,
  • Ubezpieczenie uczestników.

 
Szukacie pomysłu na prezent dla Pary? Ekstremalna Przygoda na Linach dla Dwojga w Szczecinie będzie idealnym rozwiązaniem. Ten oryginalny upominek w formie przeżycia zachwyci wszystkich wielbicieli mocnych wrażeń - zarówno Brata, Siostrę, jak i Przyjaciół! Podarujcie voucher prezentowy na Urodziny lub Święta i cieszcie się radością razem z bliskimi. Z pewnością zapamiętają ten gift przez długi czas!

Miejsce realizacji

Szczecin i okolice

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1 - 2 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia profesjonalny sprzęt, szkolenie z zasad asekuracji, opiekę instruktorów oraz ubezpieczenie uczestników. Dokładne miejsce realizacji prezentu do ustalenia podczas rezerwacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności