JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ceremonia Wspaniałego Ciała | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ceremonia Wspaniałego Ciała | Poznań

Poznań
1 os.

220 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
220 zł

Przyszedł czas na piękno i relaks! To od Ciebie będzie zależało, na który z zabiegów się zdecydujesz. A będzie z czego wybierać. Wśród możliwości poprawienia Twojego wyglądu i samopoczucia znajdują się między innymi ceremonia z zieloną herbatą, która działa detoksykująco-harmonizująco oraz egzotyczna ceremonia kokosowa, która korzystnie wpływa na bilans minerałów i lipidów. Do alternatyw należą na przykład wpływająca nawilżająco-energetyzująca ceremonia na bazie kiwi i cytrusów oraz modelująca ceremonia kawowa. Takie zabiegi to nie tylko pozytywne oddziaływanie na organizm, ale także poprawa nastroju. Po tym, jak już zdecydujesz się, który z zabiegów najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby, nie pozostanie już nic jak tylko czekać na efekt!

Prezent obejmuje:

  • Możliwość wybranie jednego z następujących zabiegów: zabieg odżywczy, zabieg odżywczo nawilżający, zabieg wyszczuplająco-antycelulitowy, zabieg detoksykująco-harmonizujący, zabieg nawilżająco-energetyzujący, zabieg odżywczy dla kobiet w ciąży.

Naprawdę oryginalny prezent to taki, który daje możliwość wyboru i dopasowania do potrzeb osoby obdarowanej. Ceremonia Wspaniałego Ciała to właśnie taki podarunek. Świetnie nada się on na taką okazję, jak urodziny albo imieniny, z pewnością sprawdzi się także na jako prezent na Dzień Kobiet. Jest to po prostu bardzo dobry upominek dla dziewczyny albo żony. To także praktyczny prezent, który pozytywnie wpływa na wygląd. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to nie tylko ciekawy prezent na Gwiazdkę, lecz także gwarancja relaksu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana ma do wyboru jeden z zabiegów z oferty SPA 1306 w Termach Maltańskich z zakresu pielęgnacji ciała. Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1221
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.