Wyprawa Quadem dla Dwojga | Dąbrowa Górnicza (okolice)

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Wyprawa Quadem dla Dwojga | Dąbrowa Górnicza (okolice)


Będzin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

659,00 zł

659,00 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na rozrywkę dla dwojga? Chcielibyście zrobić razem coś szalonego? Macie ku temu sposobność! Wyprawa Quadem dla Dwojga to pomysł na wyjątkowo spędzony czas we dwoje! Wyboje, bagna, pagórki i ...Wy, którzy pokonujecie tą trasę! Doskonała zabawa, adrenalina i mnóstwo radości czeka na Was podczas tej wspaniałej wyprawy! Spróbujcie swoich sił i przekonajcie się co znaczy doskonała zabawa!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje przeprawę quadem dla dwóch osób (na jednym quadzie), poprzedzoną przeszkoleniem przez instruktora. W cenie prezentu zawiera się posiłek w trakcie przeprawy. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt i akcesoria.

Czy muszę posiadać prawo jazdy?
Tak, wymagane jest prawo jazdy kategorii B, ponieważ będziesz poruszać się po otwartej przestrzeni.

Czy wiesz, że…
Po Polsce jeździ około 2000 quadów. Część z nich to pojazdy straży granicznej, wojska i przede wszystkim ratownictwa górskiego!

Jazda Quadem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, prezent świąteczny.

Szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla pary? Wyprawa Quadem dla Dwojga to doskonała opcja na podarunek ślubny lub świąteczny! Ta szalona zabawa przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od wieku czy płci! Doskonały upominek dla każdej osoby, która szuka wrażeń i pragnie zrelaksować się w sposób aktywny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Będzin

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie (kurtka przeciwwiatrowa, obuwie sportowe), którego nie boicie się pobrudzić.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Wymagane prawo jazdy kat. B. Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie umowy najmu z Wykonawcą. Na początek każdy uczestnik wyprawy jest szkolony przez instruktora z obsługi quada, ma możliwość poćwiczenia na zamkniętym placu. Wykonawca zapewnia kask, gogle, rękawice oraz wodę mineralną oraz posiłek po wyprawie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Em-Service

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.