Wyprawa Quadem | Gliwice

0.0 0 Opinie

Wyprawa Quadem | Gliwice


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie popołudnia? Jesteś fanem dobrej zabawy? Zakładaj kask i ruszaj na wyjątkową przygodę - Wyprawę Quadem! Jazda tym wspaniałym czterokołowcem po naturalnym terenie to wspaniałe doświadczenie, które pozwoli poczuć zew wolności. Zobacz jak ta maszyna radzi sobie na bezdrożach i przekonaj się sam z jaką łatwością pokonuje strome górki i wysokie podjazdy. Zobacz najpiękniejsze miejsca widokowe, które niedostępne są dla innych pojazdów. Kurz, pył i błoto… szykuje się wspaniała jazda quadem! Gotowy na zastrzyk adrenaliny i wielkie emocje? W takim razie ruszaj na spotkanie z przygodą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę quadem, dla jednej lub dwóch osób. W przypadku skorzystania z prezentu przez dwie osoby - jedna jest kierowcą, druga pasażerem.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda quadem potrwa około 120 minut.

Jakie wymagania muszę spełnić, aby prowadzić quada?
Jedyne wymagania to ukończone 18 lat i posiadanie prawa jazdy kat. B. Minimalny wiek pasażera to 2 lata.

Co jeszcze otrzymam w ramach przeżycia?
Organizator zapewnia odzież ochronną oraz napoje.

Czy będę jechał sam?
Tak, organizator będzie Ci towarzyszył, poruszając się na osobnym quadzie. Pokaże Ci ciekawe miejsca oraz zapewni bezpieczeństwo.

Jakim Quadem będę jechał?
Jazda odbywa się na Quadzie CF Moto 600 lub 520, który charakteryzuje się nowoczesnym silnikiem, o mocy 41 KM, zasilanym wtryskiem paliwa, elektronicznym wyświetlaczem, niezależnym zawieszeniem każdego koła, tarczami hamulcowymi na wszystkich kołach.

Czym różni się Quad 600 od 520?
Niczym, założona elektroniczna blokada sprawia, że wszystkie modele quadów mają takie same przyspieszenie i osiągi w terenie.

Pierwszy raz będę jechał quadem, czy to trudne?
Quady posiadają wspomaganie kierownicy, co ułatwia jazdę osobom wątłym, osobom początkującym oraz kobietom. Nie czuć trudu jazdy ani nierówności terenu.

Jakie dodatkowe wyposażenie posiadają quady?
Wszystkie quady posiadają homologację na dwie osoby, mogą poruszać się po drogach publicznych. Odzież ochronna i kaski są wymieniane średnio co dwa miesiące. Quady posiadają również ładowarkę do telefonu czy nawigacji oraz port USB. Maszyny mają oświetlenie ledowe oraz wyciągarki.

Jaka jest prędkość maksymalna quada?
Quad ma ograniczenie prędkości do 60 km/h.

Wyprawa Quadem sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla ukochanego, prezent dla Ciebie

Szukasz emocjonującego przeżycia, które znakomicie sprawdzi się na urodziny? Potrzebujesz uniwersalnego podarunku, który zachwyci Twojego brata lub teścia? Wybierz niezwykłą Wyprawę Quadem i podaruj bliskiej osobie możliwość poprowadzenia quada! Voucher na quady to dla wielu osób prezent marzeń - jazda po bezdrożach, lasach i naturalnym terenie od zawsze wzbudza emocje i daje solidny zastrzyk adrenaliny. Szukasz niezwykłego przeżycia w Gliwicach? Wybierając przygodę na quadach, zyskujesz gwarancję zadowolenia bliskiej Ci osoby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie (kurtka przeciwwiatrowa, obuwie sportowe), którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Na miejscu może się pojawić osoba towarzysząca w roli pasażera. Wymagane jest prawo jazdy kategorii B dla osoby kierującej oraz ukończone 18 lat. Minimalny wiek pasażera to 2 lata. Organizator zapewnia odzież ochronną i napoje. Instruktor w czasie realizacji jedzie na drugim quadzie obok obdarowanego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

HLS Magdalena Białas

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.