Wyjątkowy Weekend dla Dwojga w Hotelu Młyn | Elbląg

0.0 0 Opinii

Wyjątkowy Weekend dla Dwojga w Hotelu Młyn | Elbląg


Elbląg
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1499,99 zł

1499,99 zł

O prezencie

Wyobraźcie sobie miejsce, w którym nowoczesność łączy się z historią. Hotel, który znajduje się jednocześnie w mieście, jak i poza nim. Zapraszamy na Wyjątkowy Weekend dla Dwojga w Hotelu Młyn w Elblągu. Zabytkowy zespół młyna wodnego znajduje się w zielonej części miasta, dzięki czemu będziecie zachwycali się ciszą i spokojem. Dodatkowo otrzymacie pełną ofertę żywieniową, dostęp do Aqua SPA (czyli miejsca, które zapewni Wam relaks i odprężenie) oraz 40-minutowy masaż dla każdego. W otoczeniu hotelu znajduje się dużo zielonych terenów oraz rzeka, więc miłośnicy spacerów będą zachwyceni! Spędźcie weekend z dala od obowiązków i codzienności!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pobyt (2 doby hotelowe) w Hotelu Młyn w Elblągu, dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład prezentu?
W ramach pobytu, macie zapewnione dwa noclegi, dwa śniadania, dwie obiadokolacje, 40-minutowy masaż dla każdego z Was oraz nielimitowany dostęp do Aqua SPA.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 14, kończy zaś o 11 dnia następnego.

Wyjątkowy Weekend dla Dwojga w Hotelu Młyn | Elbląg sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na święta

Szukasz przeżycia, które zapewni niezwykłe doznania Twoim bliskim? Potrzebujesz ciekawego podarunku dla dziadków lub teściów? A może dla brata lub siostry? Wyjątkowy Weekend dla Dwojga w Hotelu Młyn w Elblągu to ciekawy pomysł na oryginalny prezent dla pary w każdym wieku. Voucher na weekendowy wypad to wspaniały upominek, który spełni marzenia Twoich bliskich - idealny na Dzień Kobiet, Walentynki, urodziny czy Święta Bożego Narodzenia. Wybierz emocje, które gwarantuje wyjazd do luksusowego hotelu, i zachwyć najbliższych!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Elbląg

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba zaczyna się o 14:00, a kończy o 11:00)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 2 noclegi w pokoju o podwyższonym standardzie, 2 śniadania i 2 obiadokolacje oraz masaż dla obdarowanych. Nielimitowany dostęp do Aqua SPA. Realizacja nie jest możliwa w długi weekend majowy, sylwestra oraz Święta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Młyn

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.