JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Romantyczny Weekend w Hotelu Smile*** dla Dwojga | Szczawnica

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Romantyczny Weekend w Hotelu Smile*** dla Dwojga | Szczawnica


Szczawnica
2 os.

990 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
990 zł

Marzycie o wspólnym wyjeździe? O czasie, który spędzić będziecie mogli tylko we dwoje, tylko razem, bo jak wiadomo — razem wszystko smakuje lepiej? Mamy dla Was coś specjalnego! Romantyczny Weekend w Hotel Smile*** dla Dwojga przeniesie Was do malowniczej, uzdrowiskowej krainy potoków — Szczawnicy. Czekać będzie na Was ogrom atrakcji — czy zatracicie się w pięknie lokalnej, górskiej przyrody, czy może pogrążycie w błogim relaksie w specjalnej strefie SPA — dla każdego coś dobrego! Czeka Was niezapomniany weekend!

Ile będzie trwać Wasz pobyt?

W czarującej Szczawnicy spędzicie 3 dni i dwie noce! W sam raz, by oderwać się od codzienności!

Co dokładnie zawiera prezent?

Prezent zawiera: 2 noce w komfortowym pokoju, 2 śniadania w formie bufetu ze zdrowych oraz świeżych produktów, trzydaniową obiadokolację z napojami, uroczystą kolację przy świecach, 30-minutowy masaż do wyboru dla każdej z obdarowanych osób, upominek od hotelu.

Z jakich masaży można skorzystać w ramach prezentu?

Do wyboru jest jeden masaż dla każdej z obdarowanych osób:

leczniczy, klasyczny, sportowy, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, masaż kulą lodową po saunie,
masaż aromatyczną świecą, masaż twarzy, szyi i dekoltu

Do jakich atrakcji będziecie mieć dostęp w hotelu?

W hotelu codziennie możecie skorzystać ze strefy Wellness (sauna fińska, łaźnia parowa) w godzinach 17 – 20, sali fitness,
wypoczywalni, nielimitowanego dostępu do bilarda, piłkarzyków, tenisa stołowego, wypożyczalni kijków do Nordic Walking. Ponadto dostępne są 10 % rabaty na wybrane zabiegi oraz 10 % rabat na dalszy pobyt.

Czy wiesz, że...

Nazwa miejscowości Szczawnica pochodzi od znajdujących się tutaj kwaśnych wód, które po góralsku nazywane są szczawami. Na terenie uzdrowiska znajdują się źródła dwunastu kwaśnych wód, które mają swoje walory zdrowotne. Pierwsza wzmianka istnieniu na tych terenach osady pochodzi z 1413 roku. To wtedy król Władysław Jagiełło w zapisanych dokumentach wymienia dwie Szczawnice: Wyżną i Niżną.

Romantyczny Weekend w Hotelu Smile*** dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, prezent na rocznicę ślubu, prezent na walentynki

Chcielibyście podarować bliskim niesztampowy prezent ślubny? A może zbliża się Wasze święto, a Ty nie wiesz, co podarować wybrance jako prezent na rocznicę? Bez obaw, Romantyczny Weekend w Hotelu Smile*** dla Dwojga sprawdzi się idealnie jako prezent dla pary, która potrzebuje czasu tylko dla siebie. To wspaniały pomysł na weekend dla dwojga!

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczawnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera: 2 noce w komfortowym pokoju, 2 śniadania w formie bufetu ze zdrowych oraz świeżych produktów,  trzydaniową obiadokolację z napojami, uroczystą kolację przy świecach, 30-minutowy masaż do wyboru dla każdej z obdarowanych osób, dostęp do strefy Wellness (sauna fińska, łaźnia parowa) w godzinach 17 – 20, sali fitness, wypoczywalni, nielimitowany dostęp do bilarda, piłkarzyków, tenisa stołowego, upominek od hotelu, 10 % rabat na wybrane zabiegi oraz 10 % rabatu na dalszy pobyt. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Oferta całoroczna z wyłączeniem Wielkanocy, okresu świąteczno - noworocznego i długich weekendów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2915
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.