Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów Metodą Ultradźwięków | Warszawa

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów Metodą Ultradźwięków | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2499,00 zł

2499,00 zł

O prezencie

Piękne, długie i lśniące włosy to Twoje marzenie? Teraz masz okazję je spełnić! Spróbuj innowacyjnego sposobu, jaki oferuje Ci profesjonalny salon fryzjerski w Warszawie. Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów Metodą Ultradźwięków to wykorzystanie najnowszej technologii, która nie zniszczy Twoich naturalnych włosów, jest zatem łagodniejsza niż tradycyjne metody, a jednocześnie skuteczna. Dzięki zastosowaniu specjalnego aplikatora Multisonic, który wykorzystuje ultradźwięki oraz metodę łączenia pasm sztucznych z naturalnymi za pomocą syntetycznego keratynowego polimeru zabieg trwa stosunkowo krótko i daje niesamowity efekt. Już dziś poczuj się piękna!


O zabiegu:

  • Zagęszczanie i doczepianie włosów odbywa się przy użyciu aplikatora Multisonic,
  • Do zabiegu wykorzystywane są wyłącznie naturalne, starannie wyselekcjonowane włosy,
  • Są one tak dobrane, by warstwy kory włosa były ułożone w tę samą stronę co naturalne, dzięki temu doczepione pasma są gładkie i nie plączą się,
  • Doczepione włosy nie obciążą i nie zniszczą naturalnych włosów.


Szukasz pomysłu na nietypowy prezent dla Kobiety? Każda z Pań marzy o pięknych i zadbanych włosach! Podaruj bliskiej Kobiecie nietypowy Voucher prezentowy, który da możliwość spełnienia tego marzenia. Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów Metodą Ultradźwięków to pomysłowy prezent dla Żony, Narzeczonej bądź Mamy. Wręcz oryginalny podarunek na urodziny, imieniny, czy Dzień Kobiet. Satysfakcja osoby obdarowanej gwarantowana!Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Zabieg wykonywany jest za pomocą aplikatora Multisonic wykorzystującego ultradźwięki oraz metody łączenia pasm za pomocą syntetycznego, keratynowego polimeru. Włosy stosowane w przedłużeniach są wyłącznie naturalne, najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane, nieobciążające naturalnych włosów. Zadbano o to, by były to włosy niezniszczone przez różnego rodzaju środki chemiczne.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BAGART

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.