(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów Metodą Ultradźwięków | Warszawa

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów Metodą Ultradźwięków | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2499,00 zł

2499,00 zł

O prezencie

Piękne, długie i lśniące włosy to Twoje marzenie? Teraz masz okazję je spełnić! Spróbuj innowacyjnego sposobu, jaki oferuje Ci profesjonalny salon fryzjerski w Warszawie. Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów Metodą Ultradźwięków to wykorzystanie najnowszej technologii, która nie zniszczy Twoich naturalnych włosów, jest zatem łagodniejsza niż tradycyjne metody, a jednocześnie skuteczna. Dzięki zastosowaniu specjalnego aplikatora Multisonic, który wykorzystuje ultradźwięki oraz metodę łączenia pasm sztucznych z naturalnymi za pomocą syntetycznego keratynowego polimeru zabieg trwa stosunkowo krótko i daje niesamowity efekt. Już dziś poczuj się piękna!


O zabiegu:

  • Zagęszczanie i doczepianie włosów odbywa się przy użyciu aplikatora Multisonic,
  • Do zabiegu wykorzystywane są wyłącznie naturalne, starannie wyselekcjonowane włosy,
  • Są one tak dobrane, by warstwy kory włosa były ułożone w tę samą stronę co naturalne, dzięki temu doczepione pasma są gładkie i nie plączą się,
  • Doczepione włosy nie obciążą i nie zniszczą naturalnych włosów.

Szukasz pomysłu na nietypowy prezent dla Kobiety? Każda z Pań marzy o pięknych i zadbanych włosach! Podaruj bliskiej Kobiecie nietypowy Voucher prezentowy, który da możliwość spełnienia tego marzenia. Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów Metodą Ultradźwięków to pomysłowy prezent dla Żony, Narzeczonej bądź Mamy. Wręcz oryginalny podarunek na urodziny, imieniny, czy Dzień Kobiet. Satysfakcja osoby obdarowanej gwarantowana!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Zabieg wykonywany jest za pomocą aplikatora Multisonic wykorzystującego ultradźwięki oraz metody łączenia pasm za pomocą syntetycznego, keratynowego polimeru. Włosy stosowane w przedłużeniach są wyłącznie naturalne, najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane, nieobciążające naturalnych włosów. Zadbano o to, by były to włosy niezniszczone przez różnego rodzaju środki chemiczne.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BAGART

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje