(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Metamorfoza Fryzury dla Niej | Katowice

4.5 11 Opinii

Metamorfoza Fryzury dla Niej | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Czujesz, że nadszedł czas, aby zmienić coś w swoim wyglądzie? Jeżeli jesteś jedną z tych kobiet, które lubią regularnie się zmieniać i zaskakiwać swoje otoczenie nowymi stylizacjami, to właśnie otwiera się przed Tobą fantastyczna okazja. Zastanów się nad swoją wymarzoną fryzurą, skonsultuj swoje pomysły z profesjonalnymi stylizatorami, a wspólnie przeprowadzicie metamorfozę, którą zaskoczysz wszystkich członków rodziny i przyjaciół. Zdecyduj się na zmianę!

Co obejmuje prezent?
Mycie głowy wraz z masażem, strzyżenie oraz modelowanie.

Jak wygląda realizacja?
Wizyta rozpoczyna się od konsultacji z zakresu cięcia i stylizacji, następnie fryzjer przeprowadza metamorfozę fryzury, na zakończenie fryzjer podpowie które z produktów są odpowiednie do pielęgnacji i stylizacji Twoich włosów.

Metamorfoza Fryzury dla Niej | Katowice jest idealnym rozwiązaniem na ciekawy prezent na Dzień Kobiet, bądź z okazji urodzin.Jeżeli masz w planach prezent dla żony albo dziewczyny, pokaż, że doceniasz jej piękno i troszczysz się o nie. Kobiety uwielbiają się zmieniać.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 1-1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: konsultację w zakresie cięcia i stylizacji, mycie z masażem głowy, strzyżenie, modelowanie, a także dobór produktów do pielęgnacji i stylizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Clarins

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.5 11 Opinii

Kasia

Bardzo miła obsługa, profesjonalne wykonane zadanie

Bożena C.

Wszystko ok, miła obsługa, profesjonalne podejście. Metamorfoza mojej fryzury to może za dużo powiedziane, ale ogólne wrażenie dobre.

Małgorzata Pham

Szybko i przyjemnie, cała fryzurka gotowa w godzinę. Zarówno podczas mycia jak i strzyżenia oraz modelowania poczułam się bardzo zrelaksowana. Salon bardzo ładny z wygodnymi fotelami fryzjerskimi; dogodna lokalizacja.

Justyna

Metamorfoza wykonana profesjonalnie, bardzo mi się podoba. Polecam.

Agnieszka

Miła i fachowa obsługa, polecam.

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje