eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Paintball dla Przyjaciół | Szczecin

0.0 0 Opinii

Poznaj Paintball dla Przyjaciół | Szczecin


Szczecin
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

398,99 zł

398,99 zł

O prezencie

Myślicie o pojedynku w grupie przyjaciół? Chcecie spróbować swoich sił w strzelaniu, a przy tym doskonale się bawić? Paintball Laserowy dla Przyjaciół to fantastyczna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności i przekonać się, kto jest najlepszym snajperem i strategiem! Tajemniczy półmrok, dym i rywalizacja! Przygotowane po rozgrywce statystyki pokażą Wam kto najlepiej strzelał, a kto był najlepszym graczem! Przygotujcie się na solidną dawkę emocji!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 60 minutową rozgrywkę w paintballa laserowego dla 4 osób.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z oferty?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą skorzystać, jednakże wymagana jest zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas przeżycia.

Czy wiesz, że…
Na wstępie każdy gracz otrzymuje łatwą do indywidualnego dopasowania kamizelkę wraz z bronią. Broń jest stosunkowo lekka i co najważniejsze nie strzela bolesnymi lub brudzącymi kulkami jak w klasycznym paintballu, ale wiązką światła, która po trafieniu w przeciwnika odejmuje mu jedynie wirtualne punkty życia. Dlatego gra ta idealnie nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Paintball Laserowy dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla dzieci, prezent świąteczny.

Chciałbyś podarować komuś doskonałą rozrywkę połączoną z rywalizacją? Paintball Laserowy dla Przyjaciół to doskonały prezent zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci! Ta wspaniała zabawa to również idealny podarunek świąteczny bądź urodzinowy! Bezbolesny paintball przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od płci czy wieku!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boicie się pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

W prezencie zawarte są: markery + 1200 kulek, 4 x gaz (możliwość dowolnego dobijania), podpowiedzi możliwych scenariuszy rozgrywek, pełna obsługa techniczna i sędziowska. Organizacja całej zabawy. Ubezpieczenie i zdjęcia pamiątkowe.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Paintball Piranha

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje