Poznaj Paintball dla Dwojga | Szczecin

0.0 0 Opinii

Poznaj Paintball dla Dwojga | Szczecin


Szczecin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

158,00 zł

158,00 zł

O prezencie

Maski ochronne, wojskowe ubrania i strzelające farbą markery to przepis na Paintball i naprawdę ogromne emocje! Przygotujcie się na bezpieczną strzelaninę i sprawdźcie, jak poradzicie sobie podczas manewrów. Stańcie po przeciwnych stronach barykady lub współpracujcie, aby osiągnąć chwalebne zwycięstwo. Sprawdźcie swoją celność, refleks i zmysł taktyczny... Przekonajcie się, czy macie umiejętności, które pozwolą Wam opanować teren i rozgromić przeciwników. Bądźcie czujni! Pilnujcie swoich zapasów amunicji i spróbujcie podkraść się na pozycję wroga. Wszystko jasne? Ruszajcie do walki i nie dajcie wyeliminować się z gry.

 

Prezent obejmuje:

  • Dwa markery, po 300 kulek dla każdego gracza i dwa gazy,
  • Maski ochronne oraz kombinezony moro,
  • Podpowiedzi możliwych scenariuszy rozgrywek, obsługa techniczna i sędziowską,
  • Ubezpieczenie i zdjęcia pamiątkowe.

 


Pomysł na fajny prezent nie przychodzi Ci do głowy? Trafiłeś w idealne miejsce! Poznaj Paintball dla Dwojga to świetny podarunek dla każdej pary. Sprawdzi się zarówno na Dzień Ojca, jak i Urodziny, Imieniny, czy Święta. Upominek w formie przeżycia gwarantuje satysfakcję i zadowolenie bliskich osób! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boicie się pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

W prezencie zawarte są: markery + 600 kulek, 2 x gaz (możliwość dowolnego dobijania), maski ochronne, kombinezony moro, podpowiedzi możliwych scenariuszy rozgrywek, pełna obsługa techniczna i sędziowska. Organizacja całej zabawy. Ubezpieczenie i zdjęcia pamiątkowe.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Paintball Piranha

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.