JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pakiet Spa "Oczyszczenie" | Konin

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pakiet Spa "Oczyszczenie" | Konin

Konin
1 os.

200 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wiesz, jak bardzo może polepszyć Twoje zdrowie pozbycie się z organizmu toksyn? Pakiet SPA „Oczyszczenie” pozwoli Ci się o tym przekonać. Jest to zabieg, który dzięki wykorzystaniu naturalnych właściwości roślin, w tym również ziół, wyciąga z organizmu szkodliwe substancje, jednocześnie odżywiając skórę cennymi witaminami. Dzięki temu czyni ją bardziej gładką, delikatniejszą i przyjemniejszą w dotyku. Po parowej kąpieli, czeka cię jeszcze peeling i masaż miodem. Całość poza poprawą samopoczucia i wyglądu Twojego ciała, zapewni Ci wiele rozkoszy. Zrelaksuj się podczas serii wyjątkowych zabiegów!

Co obejmuje prezent?

Kąpiel parową w fitosaunie z ziołami bazylii, liśćmi czarnej porzeczki. Oczyszczający peeling całego ciała oraz masaż miodem. Wypoczynek z filiżanką herbaty ziołowej. 

Co to jest fitosauna?

Jest  to niewielka sauna parowa, wykonana z czystego drewna cedrowego, przypominająca w kształcie beczkę. Zabiegi w fitosaunie to wyjątkowe chwile ofiarujące zdrowie i urodę. Podczas zabiegu podawana jest para o temperaturze 40-50 stopni C, połączona z leczniczymi ziołami i olejkami eterycznymi wydzielanymi przez drzewo cedru syberyjskiego. Zioła stosowane do zabiegu dobierane są po wcześniejszym uwzględnieniu dolegliwości oraz indywidualnych preferencji i samopoczucia klienta. 

Pakiet Spa "Oczyszczenie" sprawdzi się jako:

prezent dla żony, prezent dla mamy, prezent dla ukochanej.

Pakiet Spa „Oczyszczenie” to niebanalny prezent dla kobiety, która w pielęgnacji swojego ciała docenia naturalne metody. Jest to słuszna postawa, ponieważ tylko dzięki nim można osiągnąć autentyczne piękno. Jeżeli wręczysz ten podarunek, takiej osobie, to możesz mieć pewność, że będzie to bardzo cenny prezent dla niej.


Miejsce realizacji

Konin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: Kąpiel parową w fitosaunie z ziołami bazylii, liśćmi czarnej porzeczki. Oczyszczający peeling całego ciała oraz masaż miodem. Wypoczynek z filiżanką herbaty ziołowej. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1105
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.