Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rytuał Ciepło Bazaltu dla Dwojga | Szczecin

0.0 0 Opinii

Rytuał Ciepło Bazaltu dla Dwojga | Szczecin


Szczecin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,99 zł

359,99 zł

O prezencie

Potrzebujecie chwili wytchnienia? Chcielibyście wspólnie oderwać się od rzeczywistości i ukołysać swoje myśli? Jeśli tak, to mamy świetną propozycję dla Was! Wybierzcie się na niekonwencjonalny zabieg, jakim jest Rytuał Ciepło Bazaltu dla Dwojga i poczujcie niewiarygodne odprężenie. Naładujcie się pozytywną energią za pomocą delikatnego masażu, podczas którego wykorzystuje się lekko podgrzane kamienie bazaltowe! Dzięki temu ciepło promieniujące z kamieni La Stone, otuli Wasze zmysły, a tym samym wprawi Was w stan błogiego rozluźnienia! Sprawdźcie sami ich niezwykłą skuteczność!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Na początek doświadczycie egzotycznego peelingu pleców, który dobrze oczyści Waszą skórę. Następnie otrzymacie samorozgrzewającą maskę na plecy, składającą się z okładu folią termiczną i ciepłego kompresu, a cały zabieg zostanie zwieńczony masażem pleców kamieniami La Stone! Czekają na Was ogromne emocje!

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Przygotujcie się na 60 minut potężnej dawki relaksu! Jakie dobroczynne właściwości mają bazaltowe kamienie La Stone? Bazaltowe kamienie dogłębnie pobudzają pozytywną energię organizmu. Oprócz tego poprawiają krążenie, łagodzą napięcia, zmniejszają zmęczenie mięśni i stawów, przyspieszają metabolizm, oczyszczają ciało z toksyn i przywracają prawidłowy przepływ energii w organizmie, a także niwelują stres. Dlatego też rytuał polecany jest szczególnie osobom narażonym na stres!Rytuał Ciepło Bazaltu dla Dwojga | Szczecin Tym samym zachęcisz rodziców do wspólnego odpoczynku z daleka od codzienności, a swoją drugą połówkę niewątpliwe zaskoczysz pomysłowością i ogromną dawką radości. Przekonaj się o tym! To również idealny prezent dla Twoich bliskich na urodziny i święta.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przyjście 5 - 10 minut przed umówionym czasem zabiegu. Usługa składa się z przygotowania, rzeczywistego czasu zabiegu oraz krótkiego relaksu po nim. Na miejscu otrzymacie jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki na życzenie. Przeciwskazania: ciąża i menstruacja, zmiany skórne: rozsiane i ropne, nowotwory, hemofilia, żylaki, miażdżyca, wszelkie stany zapalne, choroby zakaźne, choroby psychiczne, epilepsja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BALTICA Wellness & Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Rafał K.

Według mnie i mojej żony, wszystko się udało. Masaż był bardzo dobrze wykonany, wszystko o ustalonej godzinie, nie było żadnych przestojów. Super

Zobacz inne propozycje