JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Rytuał Ciepło Bazaltu dla Dwojga | Szczecin

Rytuał Ciepło Bazaltu dla Dwojga | Szczecin


Szczecin
1-2 os.

278 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
278 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Potrzebujecie chwili wytchnienia? Chcielibyście wspólnie oderwać się od rzeczywistości i ukołysać swoje myśli? Jeśli tak, to mamy świetną propozycję dla Was! Wybierzcie się na niekonwencjonalny zabieg, jakim jest Rytuał Ciepło Bazaltu dla Dwojga i poczujcie niewiarygodne odprężenie. Naładujcie się pozytywną energią za pomocą delikatnego masażu, podczas którego wykorzystuje się lekko podgrzane kamienie bazaltowe! Dzięki temu ciepło promieniujące z kamieni La Stone, otuli Wasze zmysły, a tym samym wprawi Was w stan błogiego rozluźnienia! Sprawdźcie sami ich niezwykłą skuteczność!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Na początek doświadczycie egzotycznego peelingu pleców, który dobrze oczyści Waszą skórę. Następnie otrzymacie samorozgrzewającą maskę na plecy, składającą się z okładu folią termiczną i ciepłego kompresu, a cały zabieg zostanie zwieńczony masażem pleców kamieniami La Stone! Czekają na Was ogromne emocje!

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Przygotujcie się na 60 minut potężnej dawki relaksu! Jakie dobroczynne właściwości mają bazaltowe kamienie La Stone? Bazaltowe kamienie dogłębnie pobudzają pozytywną energię organizmu. Oprócz tego poprawiają krążenie, łagodzą napięcia, zmniejszają zmęczenie mięśni i stawów, przyspieszają metabolizm, oczyszczają ciało z toksyn i przywracają prawidłowy przepływ energii w organizmie, a także niwelują stres. Dlatego też rytuał polecany jest szczególnie osobom narażonym na stres!Rytuał Ciepło Bazaltu dla Dwojga | Szczecin Tym samym zachęcisz rodziców do wspólnego odpoczynku z daleka od codzienności, a swoją drugą połówkę niewątpliwe zaskoczysz pomysłowością i ogromną dawką radości. Przekonaj się o tym! To również idealny prezent dla Twoich bliskich na urodziny i święta.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prosimy o przyjście 5 - 10 minut przed umówionym czasem zabiegu. Usługa składa się z przygotowania, rzeczywistego czasu zabiegu oraz krótkiego relaksu po nim. Na miejscu otrzymacie jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki na życzenie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Rafał K.

Według mnie i mojej żony, wszystko się udało. Masaż był bardzo dobrze wykonany, wszystko o ustalonej godzinie, nie było żadnych przestojów. Super

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.