JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Magiczny Weekend pośród Drzew dla Dwojga | Mielno

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Magiczny Weekend pośród Drzew dla Dwojga | Mielno


Mielno
2 os.

899,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
899,99 zł

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew” - jak śpiewały Czerwone Gitary. Kto z nas, słysząc tę piosenkę, nie zapragnął przenieść się, chociaż na chwilę, nad Bałtyk. Jeśli i Wy należeliście do tego grona marzycieli, mamy dla Was coś specjalnego — Wasze marzenie już zaraz może się spełnić. Proponujemy Wam beztroski czas spędzony  w malowniczym Mielnie w wyjętej wprost z dzieciństwa budowli na drzewie! W domkach pośród drzew czeka Was czas pełen wrażeń!

 Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje dwie doby hotelowe dla dwojga w jednym z komfortowych domków wśród drzew ze śniadaniami, które dostarczane są do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30.

Kiedy można zrealizować prezent?

Poza sezonem wysokim, czyli: od października do maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów.

Czy istnieją jakieś dodatkowe atrakcje, z których można skorzystać na miejscu?
Na terenie obiektu osoby obdarowane mają: dostęp do sauny pływającej; możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków; roweru; tandemu; rowerka wodnego; pontonu z silnikiem oraz grilla. Można korzystać z boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, kortu do tenisa, basenu sezonowego, mini parku linowego, placu zabaw dla dzieci oraz miejsca na ognisko podczas całego pobytu.

Magiczny Weekend pośród Drzew dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na urodziny

Szukasz pomysłu na prezent na walentynki dla bliskiej Ci osoby, z którą chciałbyś spędzić niezapomniany czas? A może zbliża się ten wyjątkowy dzień, a szukanie odpowiedniego podarunku na rocznicę spędza Ci sen z powiek — chciałbyś przecież, żeby był on wyjątkowy? Pobyt w Malowniczym Mielnie dla Dwojga z pewnością sprawdzi się jako prezent dla pary, która pragnie oderwać się od rzeczywistości i spędzić trochę czasu tylko we dwoje. To idealny prezent dla każdego miłośnika nowych przeżyć!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mielno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy o 11:00)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane. W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, istnieje taka możliwość, warunki ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dwie doby hotelowe dla dwojga w jednym z komfortowych domków pośród drzew oraz śniadanie, które dostarczane jest do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30. Prezent można realizować od 1 października do 20 maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów. Do dyspozycji gości są wszystkie ogólnodostępne atrakcje, więcej informacji znajduje się na stronie Wykonawcy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2886
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.