Jazda Quadem | Gliwice

0.0 0 Opinie

Jazda Quadem | Gliwice


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Marzysz o niezwykłej przygodzie, związanej z motoryzacją? Zapraszamy na przygodę na niezwykłym czterokołowcu. Jazda Quadem, który przeznaczony jest głównie do przemieszczania się w trudnych warunkach, to wspaniała zabawa na bezdrożach. Długie podjazdy, strome zjazdy, błoto, kurz i pył… piękne miejsca widokowe, do których dojedzie tylko quad… wspaniała motoryzacyjna przygoda, podczas której emocje są gwarantowane.
Dodatkowo, możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która będzie pasażerem podczas niezwykłej wyprawy na quadzie. Jazda po naturalnym terenie daje niesamowite poczucie wolności oraz gwarantuje świetne spędzenie czasu - prawdziwa przygoda jest na wyciągnięcie ręki. Styczność z dziką naturą, będąc za sterami nowoczesnego quada to świetny pomysł na rekreację!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę quadem, dla maksymalnie dwóch osób. Jedna z osób prowadzi quada, druga zaś jest pasażerem.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda quadem potrwa około 60 minut.

Jakie wymagania muszę spełnić, aby prowadzić quada?
Jedyne wymagania to ukończone 18 lat i posiadanie prawa jazdy kat. B. Minimalny wiek pasażera to 2 lata.

Co jeszcze otrzymam w ramach przeżycia?
Organizator zapewnia odzież ochronną oraz napoje.

Czy będę jechał sam?
Tak, organizator będzie Ci towarzyszył, poruszając się na osobnym quadzie. Pokaże Ci ciekawe miejsca oraz zapewni bezpieczeństwo.

Jakim Quadem będę jechał?
Jazda odbywa się na Quadzie CF Moto 600 lub 520, który charakteryzuje się nowoczesnym silnikiem, o mocy 41 KM, zasilanym wtryskiem paliwa, elektronicznym wyświetlaczem, niezależnym zawieszeniem każdego koła, tarczami hamulcowymi na wszystkich kołach.

Czym różni się Quad 600 od 520?
Niczym, założona elektroniczna blokada sprawia, że wszystkie modele quadów mają takie same przyspieszenie i osiągi w terenie.

Pierwszy raz będę jechał quadem, czy to trudne?
Quady posiadają wspomaganie kierownicy, co ułatwia jazdę osobom wątłym, osobom początkującym oraz kobietom. Nie czuć trudu jazdy ani nierówności terenu.

Jakie dodatkowe wyposażenie posiadają quady?
Wszystkie quady posiadają homologację na dwie osoby, mogą poruszać się po drogach publicznych. Odzież ochronna i kaski są wymieniane średnio co dwa miesiące. Quady posiadają również ładowarkę do telefonu czy nawigacji oraz port USB. Maszyny mają oświetlenie ledowe oraz wyciągarki.

Jaka jest prędkość maksymalna quada?
Quad ma ograniczenie prędkości do 60 km/h.

Jazda Quadem sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla ukochanej, prezent urodzinowy

Szukasz ciekawego przeżycia dla brata? Nie wiesz jaki prezent marzeń wybrać dla teścia? Postaw na uniwersalną zabawę, która jest sprawdzonym podarunkiem na różne okazje! Jazda Quadem w Gliwicach to wspaniała i emocjonująca przygoda, która znakomicie sprawdzi się na imieniny lub rocznicę. Voucher na quady to prezent dla dwóch osób, bowiem jedna kieruje quadem, a druga jest pasażerem. Wspaniały upominek, gwarantujący przygodę, świetną zabawę i mnóstwo uśmiechu! Podaruj bliskiej osobie niesamowite emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie (kurtka przeciwwiatrowa, obuwie sportowe), którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Na miejscu może się pojawić osoba towarzysząca w roli pasażera. Wymagane jest prawo jazdy kategorii B dla osoby kierującej oraz ukończone 18 lat. Minimalny wiek pasażera to 2 lata. Organizator zapewnia odzież ochronną i napoje. Instruktor w czasie realizacji jedzie na drugim quadzie obok obdarowanego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

HLS Magdalena Białas

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.