JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gra Taktyczna dla Dwojga | Dąbrowa Górnicza

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gra Taktyczna dla Dwojga | Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza
2 os.

130 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
130 zł

Jesteście fanami militariów? A może po prostu uwielbiacie dobrą zabawę? Tak czy siak, mamy dla Was coś specjalnego! Wybierzecie się na niezwykłą Grę Taktyczną dla Dwojga, podczas której sprawdzicie swoją zręczność, zdolności taktyczne, zdolność do podejmowania decyzji i odwagę podczas rozmaitych scenariuszy! Nie zwlekajcie więc, tylko odbierzcie swoje wyposażenie i ruszcie w pełen emocji bój! Uda Wam się wyjść z tego cało? Przekonajmy się!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Czeka Was wizyta w specjalnym Centrum Gier na Grze Taktycznej, gdzie dwie drużyny rywalizują ze sobą, rozgrywając dynamiczne misje, w systemie gra-rewanż. W całej gamie scenariuszy odnajdziemy zarówno proste, dobrze znane z gier komputerowych zadania, jak i te, które wymagają planowania działań zespołu. Ponadto czekają na was misje, w których spotkacie odgrywane na żywo postacie: szalonego naukowca, podstępnego handlarza, ale również potwory, zombie czy mutanty.

Ile potrwa Wasze przeżycie?
Przygotujcie się na 3 godziny po brzegi wypełnione emocjami!

Czy Centrum Gier prowadzi własną gastronomię?
Niestety, w Centrum nie prowadzi gastronomii, jednak wszyscy uczestnicy dostają możliwość skorzystania ze specjalnego pomieszczenia socjalnego, w którym można spożyć posiłek.

Gra Taktyczna dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla dwojga, prezent ślubny, prezent urodzinowy

Szukasz pomysłowego prezentu dla pary? A może zbliża się Wasza rocznica, a Ty chciałbyś przeżyć ze swoją wybranką niezapomnianą przygodę? Gra Taktyczna dla Dwojga to świetny pomysł na prezent na urodziny dla każdego, kto uwielbia militaria i chciałby się tą pasją podzielić z przyjacielem. Podaruj przeżycie, którego Twoi bliscy długo nie zapomną! Szykuje się nie lada przygoda!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dąbrowa Górnicza

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w grupach do 20 osób. Dwie drużyny rywalizują ze sobą.Gra ASG (replika broni palnej). Do pakietu minimum można dokupić: hełm, nakolanniki, rękawiczki, zaawieszenie taktyczne. Dodatki płatne 5 zł każdy. Dodatkowe 300 kulek płatne 10 zł. LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.