(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Survival – Szkolenie Realnych Technik Przetrwania | Jura Krakowsko - Częstochowska

Tylko u nas Zobacz film
5.0 37 Opinii

Survival – Szkolenie Realnych Technik Przetrwania | Jura Krakowsko - Częstochowska


Jura Krakowsko - Częstochowska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

698,99 zł

698,99 zł

O prezencie

Lubisz wyprawy w trudnych warunkach? Kochasz offroad, wspinaczkę lub często pracujesz w trudnym terenie? Jeżeli tak, to powinieneś odbyć dwudniowe Szkolenie Realnych Technik Przetrwania! Ten kurs sprawi, że nie straszne Ci będą kryzysowe sytuacje - zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Nauczysz się psychologii przetrwania i sposobów działania w ekstremalnych sytuacjach. Potem przyjdzie kolej na budowanie schronienia, rozpalanie ognia, uzdatnianie wody do picia oraz nawigację w terenie. Oprócz korzystania z profesjonalnych narzędzi nauczysz się najważniejszej cechy przetrwania w ciężkich warunkach - improwizacji. Załóż solidne buty oraz ciepłe ubranie i sprawdź na własnej skórze, co oznacza prawdziwy kurs survivalu! Tej wiedzy nie wyciągniesz z książek!

Realizujac prezent:

  • Odbędziesz dwudniowe szkolenie terenowe,
  • Poznasz podstawowe zasady survivalu,
  • Nauczysz się sztuki improwizacji w ciężkich warunkach.
Czym jest Survival?
Survival to pojęcie, które określa sytuację, która nie powinna mieć miejsca – skrajną, awaryjną oraz nie przewidzianą, która może mieć bezpośredni wpływ na nasze zdowie i życie.
 
Czy odoba niedoświadczona może wziąć udział w szkoleniu?
Każdy może wziąść udział w kursie. Poziom wiedzy jest bez znaczenia. Szkolenia są unikatowe i stworzone tak, aby zarówno osoba doświadczona, jak i osoba bez doświadczenia w survivalu dała sobie radę i wyniosła zastrzyk wiedzy dotyczący sprzętu, procedur oraz technik radzenia sobie w ciężkich warunkach.
 
Kiedy i w jakich grupach organozowane są szkolenia?
Minimalna ilość osób na szkoleniu to 15 uczestników. Odbywają się cykliczne dwa razy w miesiącu po uzbieraniu grupy.
 
Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Szkolenia są realizowane tylko dla osób pełnoletnich. Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 roku życia mogą wziąć udział tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna, który także bierze udział w szkoleniu - wiąże się to z dodatkową opłatą.
 
Czy trzeba mieć odpowiedni sprzęt?
Wystarczymieć swoje buty, kurtkę przeciwdeszczową, bluzę, Wykonawca zapewnia absolutnie całe wyposażenie, które zabiera się ze sobą w teren: śpiwory, karimaty, noże, krzesiwa, pałatki, plecaki, polary, mundury wojskowe, niezbędniki, zestawy survivalowe, menażki.
 
Nie wiesz jaki prezent podarować bliskiej Ci osobie? Pomysł na podarunek nie przychodzi Ci do głowy? Podaruj przeżycie! Survival - Szkolenie realnych Technik Przetrwania to idealny prezent dla fana offroadu, alpinisty lub fana sztuki przetrwania - dla każdego, kto nie lubi siedzieć w miejscu. Ten nietypowy prezent pozwoli mu zdobyć wiedzę która pomoże mu w sytuacjach kryzysowych! Niezależnie od tego, czy jest to prezent dla męża, ojca, syna, narzeczonego, chłopaka czy po prostu dla niego. Zapewniamy, że będzie zadowolony, a na jego twarzy zobaczysz radość. Ten upominek zapewni mu całą masę zabawy!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jura Krakowsko - Częstochowska

Obowiązujący strój

Zabierz ubrania odpowiednie do pory roku i warunków pogodowych i wygodne buty za kostkę.

Czas trwania

2 dni.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Uczestnictwo w szkoleniu wymaga potwierdzenia rezerwacji poprzez ankietę na stronie Partnera.

Jeśli posiadasz, to mogą się przydać:

  • nóż
  • manierka
  • latarka
  • kilka metrów sznurka
  • rękawiczki robocze
Nocleg w terenie, w warunkach improwizowanych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SurvivalTech

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 37 Opinii

Bartosz W.

Świetny event i przeżycie. Chłopacy prowadzący zajęcia zdecydowanie z olbrzymim doświadczeniem, więdzą co robią i mówią, a wszystko przeplecione poczuciem humoru. Fajna nauka i doświadczenie. Również jako wydarzenie integracyjne.

Mariusz Gorlas

Panowie doskonale wiedzą co robią i widać że są w branży od 10 lat. Szkolenie jest świetną i zarazem praktyczną przygodą.

Marcin Brocki

Było idealnie :)

zbigniew barbara

wszystko ok fajna atmosfera polecam

***

super, kto czai o co chodzi i wie gdzie idzie, ten sie nie zawiedzie

Wyświetlono 5 z 11

Zobacz inne propozycje