JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Czarujący Weekend dla Dwojga | Wrocław

Czarujący Weekend dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.

777 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
777 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zabytkowe zabudowania pamiętające czasy średniowiecza. Szum rzeki, która je okala. Nad wszystkim jasna tarcza księżyca, dodająca krajobrazowi prawdziwej magii. Właśnie w takich okolicznościach macie szansę spędzić czas. Weekend w Hotelu Tumskim, to wyjątkowe momenty, które przeżyjecie w samym sercu wrocławskiego Starego Miasta! Obiekt położony w najbliższej okolicy historycznego Ostrowa Tumskiego zapewni Wam komfort oraz niesamowitą atmosferę. Poddajcie się czarowi pięknego Wrocławia...

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje dwa noclegi dla dwóch osób wraz ze śniadaniami w komfortowym 3-gwiazdkowym hotelu położonym na terenie wrocławskiego Starego Miasta. Każdego wieczoru obdarowani mogą zjeść trzydaniową kolację w jednej z dwóch restauracji przylegających do obiektu. Są to Karczma Młyńska oraz restauracja na pokładzie Barki Tumskiej!

Gdzie położony jest hotel?
Hotel Tumski położony jest przy Wyspie Słodowej! Ta wysepka na Odrze to dla Wrocławian miejsce kultowe! Jest ponadto prawdziwą ozdobą zabytkowego Ostrowa Tumskiego.

Czy Voucher można zrealizować z dziećmi?
Tak, obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku. Warunki realizacji z dziećmi ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą na etapie dokonywania rezerwacji. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Czy na realizację można zabrać zwierzę?
Zwierzęta są akceptowane. Warunki realizacji oferty z pupilem ustalane są indywidualnie z Wykonawcą podczas rezerwacji. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Jak wyposażony jest pokój?
Pokoje wyposażone w łóżka małżeńskie lub pojedyncze, telewizor, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Łazienka z kabiną prysznicową, suszarka do włosów, kosmetyki, ręczniki. 
Bezpłatny dostęp do internetu.

Czy Hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych?
Tak, obiekt zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Czy istnieje możliwość przedłużenia pobytu?
Chęć przedłużenia pobytu należy zgłosić Wykonawcy odpowiednio wcześniej. Możliwość przedłużenia pobytu na ostatnią chwilę zależna jest od dostępności pokoi. Cena za przedłużenie pobytu naliczana jest według cennika Wykonawcy.

Czy dojazd na miejsce jest w cenie prezentu?
Dojazd na miejsce realizacji jest we własnym zakresie.

Czy dostępny jest parking?
Tak, na miejscu dostępny jest parking.

Czy wiesz, że...

Ostrów Tumski to najstarsza część wrocławskiego Starego Miasta. Wykopaliska wykazały, że okolice te już w XI w. zamieszkiwało nawet 1500 mieszkańców!

Czarujący Weekend w Sercu Wrocławia dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na Święta, prezent na rocznicę, prezent dla pary.

Wypad za miasto to coś, czego pragnie czasem każdy z nas. Jeśli czujesz, że Twoi bliscy potrzebują wytchnienia spraw im spontaniczny prezent i zaproś na Weekend w Hotelu Tumskim! To będzie doskonały podarunek dla małżeństwa lub dla rodziców. Może być też prezentem na wyjątkową okazję! Pomysł na walentynkowy lub zaręczynowy podarunek własnie się pojawił!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00.

Informacje dla oglądających

W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, skontaktuj się bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: dwa noclegi dla dwóch osób wraz ze śniadaniami w komfortowym 3-gwizdkowym hotelu położonym w pobliżu wrocławskiego Rynku, dwie kolacje dla 2 osób ( 3 daniowa propozycja szefa kuchni) na Barce Tumskiej lub w Karczmie Młyńskiej. Parking na terenie hotelu jest dodatkowo płatny na miejscu.

 LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Katarzyna Barej

Poza tym, że Nasz pobyt był może, w nieodpowiednim czasie tzn. 22-24 wrzesień, kiedy pogoda jest już zmienna, a jeszcze nie ma sezonu grzewczego ( lubimy ciepło wieczorem) to nie mamy żadnych uwag. Obsługa w hotelu i restauracjach bardzo dobra, zwiedzanie Wrocławia udało nam sie bardzo, pogoda dopisała. Hotel jest idealnie umiejscowiony, nie korzystalismy z samochodu, wszędzie z tego punktu można spokojnie dojść, bądź korzystać z komunikacji miejskiej.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.