Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Walk in The Sky

Walk In The Sky to pełna adrenaliny przygoda, pozwalająca pokonać własne słabości. Jest to zejście po pionowej ścianie budynku z wysokości ponad 35 metrów. Szalone? Z pewnością. Pełne adrenaliny? Zdecydowanie. Warte przeżycia? Oczywiście! Ta przygoda odbywa się w Warszawie i Łodzi. Jesteś łowcą przygód i chcesz zapoznać się z ekstremalnym doświadczeniem? A może pragniesz walczyć z lękiem wysokości i chcesz go zwyczajnie przełamać? W obu przypadkach Walk In The Sky jest wspaniałą przygodą. Odkryj to, co niesamowite!
Szukaj po kategorii

Walk In The Sky, a lęk wysokości

Wśród wielu atrakcji, które zapewniają przyspieszone bicie serca, Walk In The Sky zdecydowanie się wyróżnia. Nie tylko ze względu na adrenalinę i emocje (choć te też ma się zapewnione, gwarantujemy!), ale przede wszystkim ze względu na możliwość "przełamania się" i pokonania własnych słabości. "Stanąć na krawędzi wieżowca i wychylić się? Nie ma mowy!" - tak często odpowiadają osoby zapytane o chęć przeżycia spaceru po ścianie budynku. Jednak z biegiem czasu, gdy poznają już wszystkie zabezpieczenia i spojrzą, jak wygląda samo schodzenie, często zmieniają zdanie, stając tym samym twarzą w twarz z własnym lękiem. Strach w tym wypadku jest naturalny i nie ma w tym nic złego ani zaskakującego. Doświadczeni instruktorzy Walk In The Sky wielokrotnie podkreślają, że sami też przełamywali strach i walczyli z lękiem wysokości, a ich spokojny głos na górze, na wysokości ponad 35 metrów, zdecydowanie pomaga zawalczyć ze słabością i zmierzyć się z niesamowitą przygodą, jaką niewątpliwie jest Walk In The Sky!

Spacer po ścianie budynku - jak wygląda Walk In The Sky?

Spacer po ścianie budynku... to brzmi nieco abstrakcyjnie, a osoby, które nigdy tego nie widziały, mogą mieć problem z wyobrażeniem sobie tej aktywności, która ocieka wręcz adrenaliną i emocjami. Cała przygoda rozpoczyna się od wypełnienia odpowiedniego formularza. Następnie obsługa zakłada specjalny sprzęt (to także czas na zrobienie sobie pamiątkowych zdjęc z serii: "Tuż przed przygodą życia"). Kolejnym etapem jest winda i wjazd na dach budynku - szczęśliwców, najczęściej w 4-osobowych grupach, prowadzi obsługa, po to, by nikt po drodze się nie zgubił. Samo wejście na dach jest ciekawym przeżyciem, bowiem nagle śmiakowie czują podmuch powietrza i widzą zupełnie inny świat - perspektywa jest zgoła odmienna od tego, co zapamiętali na górze. Piękne widoki przeplatają się z naturalnym uczuciem lekkiego niepokoju. Czas na wejście na specjalną platformę i zapięcie wszystkich niezbędnych lin i uprzęży (osoba schodząca jest podtrzymywana nie tylko przez trzy osoby, ale także przez specjalny system lin). Po krótkiej rozmowie z instruktorami przychodzi czas, by stanąć na krawędzi wieżowca i... wychylić się, a następnie rozpocząć spacer ku ziemii. Adrenalina i stres? Będą na pewno. Osoby z lękiem wysokości również schodzą z budynku, ciesząc się, że walczą i przełamują swój strach. Najważniejsza porada: Im dłuzej się zastanawiasz przed zejściem, stojąc na krawędzi budynku, tym jest coraz trudniej. Po zejściu następuje wręczenie specjalnego certyfikatu i pamiątkowe zdjęcia z serii: "Dałam/-em radę!" Powodzenia!

Walk In The Sky - gdzie, kiedy i jak?

Z tej emocjonującej przygody można skorzystać obecnie w dwóch miastach: w Warszawie oraz w Łodzi. Realizacja odbywa się na specjalnie organizowanych eventach, w sezonie ciepłym (zazwyczaj od marca do listopada (włącznie)). Walk In The Sky jest dostępny w wersji Standard oraz w wersji z Filmowaniem, która zapewnia film z całego zejścia, rejestrowany kamerą Go Pro, pokazujący wszyskie emocje i uczucia, od momentu postawienia stopy na krawędzi wieżowca, aż do momentu postawienia jej na ziemii. Dodatkowo Voucher na Walk In The Sky jest dostępny także dla dwojga, więc można razem dodawać sobie otuchy i smakować wspólnie szalonych przygód. Minimalny wiek uczestnika tej przygody to 13 lat (za zgodą opiekuna prawnego). Wysokość to ponad 35 metrów (w Warszawie jest nieco wyżej niż w Łodzi), a emocje... cóż, nie można tego opisać słowami, to trzeba po prostu przeżyć!

Spacer po ścianie budynku

Niezwykła przygoda, walka z własnymi słabościami, pokonywanie lęku i ogromny wybuch endorfin, po zrealizowanym przeżyciu - tak najkrócej można opisać Walk In The Sky. Ta imponująca atrakcja to projekt własny Wyjątkowego Prezentu, którego celem jest zapewnienie ludziom niesamowitych emocji w rozsądnej cenie. To przeżcie można śmiało określić jako "przygodę życia", która zostaje w pamięci na długie lata. Zobacz, jak wielkie emocje czekają podczas Walk In The Sky. Odważ się i wyrusz w nieznane!