VR Studio Gdynia

Szukasz mocnych wrażeń? Odwiedź VR Studio Gdynia. Poczuj się jak w Matrixie, obroń stację kosmiczną przed inwazją latających dronów, zostań prawdziwym Assasinem lub wjedź windą na szczyt wieżowca w Nowym Jorku i przejdź się po desce nad przepaścią! A to wszystko w ciągu jednego wieczoru. Załóż gogle i przenieść się do wirtualnej rzeczywistości w salonie VR Studio w Gdańsku. To największy salon gier w Trójmieście, w którym nie sposób się nudzić! Znajdziesz tam ponad 100 wirtualnych atrakcji do wyboru, a wśród nich m.in. przejażdżka Roller Costerem, Elven Assassin, Pływanie w Oceanie czy Angry Birds dla najmłodszych. Zabierz przyjaciela i oderwijcie się od szarej codzienności!
Szukaj po kategorii

VR Studio Gdynia

Stale szukasz nowych doznań? Grałeś już w każdą najnowszą grę? Musisz spróbować czegoś nowego! Przyjdź już dziś do VR Studio Gdynia. Przenieś się do innego świata i stań oko w oko z wrogiem i pokonaj go! Wybierz jedno z ponad 100 wirtualnych doświadczeń i przeżyj niezapomnianą przygodę.

Strefa VR w Gdyni: VR Studio

W VR Studio Gdańsk spróbujesz wszystkiego, czego boisz się lub, co nawet nie jest możliwe w prawdziwym świecie! Stań na dachu wieżowca w Nowym Jorku, zdobądź Mont Everest, wyrusz w niesamowitą wyprawę w kosmos albo uratuj miasto jako super bohater. Spełnij swoje największe marzenia już dziś!

Rozryka w Studio VR Gdynia

Odwiedź VR Studio - największy salon wirtualnej rzeczywistości w Trójmieście i przekonaj się, jak wygląda rozrywka przyszłości. Poznaj niesamowitą wirtualną rzeczywistość i po prostu baw się dobrze!

 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.