(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

THAI MASAŻ & SPA

Kto lepiej niż Tajowie wie, w jaki sposób zadbać o kondycję i harmonię ludzkiego ciała? Tradycje pielęgnowane przez wieki zebrane w ramach bogatej oferty masaży w Thai Masaż & SPA, przybliżą Ci tę egzotyczną gałąź medycyny. Masaże są dostępne w wielu, różnych wariantach. Od klasycznych masaży całego ciała, z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii, po masaże z użyciem specjalnie dobranych olejków, które poza doznaniami fizycznymi, zaangażują Twój zmysł węchu w ten odprężający rytuał.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki:

Thai Masaż & SPA w Gorzowie Wielkopolskim

THAI masaż & Spa to zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim świątynia masażu tajskiego, który ostatnimi czasy stał się niebywale popularny dzięki korzyściom z niego płynących. Tutaj nie tylko odpoczniesz, ale także przybliżysz się do kultury egzotycznych miejsc poprzez doznania, jakie niosą te wyjątkowe masaże.

Relaks w Thai Masaż & SPA: Gorzów Wielkopolski

Jak nazwa wskazuje, asem w rękawie tego SPA jest masaż tajski, który możecie wybrać w wielu wariantach- od klasycznego godzinnego masażu tajskiego po masaż tajski dla dziecka, czy też masaż tajski z użyciem aromaterapii, jaką są olejki aromatyczne, które podwajają doznania, angażując zmysł węchu w cały zabieg.