Szkoła Pływania moviGO

Wskocz do wody i ciesz się aktywnością fizyczną dzięki moviGO Łódź. Lekcja pływania sprawi, że zyskasz większą swobodę i pewność siebie podczas wodnej zabawy lub regularnych treningów. Przekonaj się, jaką radość przynosi pływanie i zyskaj cenne wskazówki od profesjonalistów z łódzkiej szkoły. Naucz się pływania od podstaw albo szlifuj swoje dotychczasowe umiejętności i wejdź na jeszcze wyższy poziom. moviGO to gwarancja pracy z wykwalifikowaną i pomocną kadrą, dzięki której jeszcze bardziej pokochasz wizyty na basenie lub kąpiele w różnorodnych akwenach. Zyskaj nową pasję i zapisz pływanie do swojego kalendarza na stałe.
Szukaj po kategorii

moviGO Łódź – wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm

Trenerzy moviGO to doświadczony zespół, który swoją pasją dzieli się z ogromnym zaangażowaniem. Wieloletni ratownicy WOPR, trenerzy i medaliści Mistrzostw Polski z moviGO to kadra, dzięki której nauczysz się poprawnej techniki od podstaw albo wyniesiesz swoje dotychczasowe umiejętności na inny poziom. Empatia, profesjonalizm i poczucie humoru to tylko niektóre z epitetów określających ten skład. Łódzka szkoła pływania prowadzi kursy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Z pewnością znajdziesz tu grupę odpowiednią dla swojego poziomu. Zakochaj się w pływaniu dzięki pomocy profesjonalistów i zobacz, jak pracują wykwalifikowani trenerzy. MoviGO zaprzyjaźnia ludzi z wodą. Zespół z Łodzi wierzy, że niezależnie od tego skąd jesteś, co robisz i jak wyglądasz, w wodzie odnajdziesz coś niezwykłego! Znajdź swoje miejsce na basenie i ciesz się każdą chwilą przygody z pływaniem.

Indywidualna Nauka Pływania z moviGO Łódź

Zdecyduj się na Indywidualną Naukę Pływania w Łodzi i pokochaj tę aktywność fizyczną. Zacznij od podstaw albo popraw swoje umiejętności. W skład przeżycia wchodzi indywidualna lekcja z trenerem, która potrwa 60 minut oraz jedne 45-minutowe zajęcia w grupie! Dodatkowo otrzymasz wideoanalizy popełnianych błędów oraz przygotowaną przez trenera miesięczną, indywidualną rozpiskę treningową, która wykonasz na własną rekę. To wszystko czeka na Ciebie w ramach jednego przeżycia. Skorzystaj z kompleksowej nauki pływania i podnieś swój poziom dzięki moviGO. W łódzkiej szkole pływania możesz skorzystać także z Karnetu na Naukę Pływania, który obejmuje 4 zajęcia po 45 minut każde albo z Karnetu na Aqua Aerobic, dzięki któremu zadbasz o swoje zdrowie! Chcesz podarować swojemu dziecku prezent? Wręcz mu Indywidualną Naukę Pływania, podczas której dziecko oswoi się z wodą pod Twoją opieką i okiem trenera, a cała przygoda zostanie sfilmowana kamerą GoPro. Skorzystaj z możliwości, które oferuje Ci moviGO i wybierz pakiet odpowiedni dla Ciebie!

Czym jest Aqua aerobic?

Aqua aerobik to ćwiczenia wykonywane w wodzie, które są połączeniem zajęć fitness, pływania oraz gimnastyki korekcyjnej. Aqua aerobik wymyślono pod koniec lat 80. ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. Dzięki regularnym zajęciom wzmocnisz swoje mięśnie, odciążysz kręgosłup i stawy. zwiększysz elastyczność ścięgien, zredukujesz napięcia i stres, poprawisz swoją kondycję i koordynację ruchową oraz wydzielisz wiele endorfin, dzięki którym polepszysz swoje samopoczucie. Aqua Aerobic wyróżnia kilka rodzajów ćwiczeń, np. odciążające albo ćwiczenia z oporem. Przekonaj się sam, ile radości sprawią Ci ćwiczenia w wodzie!

Zacznij wodną przygodę z moviGO Łódź

Wskakuj do basenu i ciesz się lekcją pływania z profesjonalistami w swoim fachu. Czeka Cię wyśmienita zabawa połączona z efektywną nauką. Zdecyduj się na naukę pływania albo zajęcia z aqua aerobiku! Decyzja należy do Ciebie. moviGO Łódź sprawi, że pokochasz wodę jeszcze bardziej, ucząc się prawidłowych technik od podstaw albo udoskonalisz swoje umiejętności i zaangażujesz się w pływanie bardziej niż dotychczas.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.