Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Synea Medical Day SPA

Z oferty wyjątkowego relaksu w Synea Medical Day SPA w Trójmieście korzystają i turyści, i miejscowi. Wszyscy zgodnie chwalą relaksujące zabiegi i niezwykłą, niemal domową, atmosferę. Profesjonalne podejście do klienta, najwyższej jakości usługi, sprzęt i kosmetyki sprawiły, że Synea Medical Day SPA to unikalne miejsce, w którym można się wyciszyć, a także, pod okiem doświadczonego lekarza, bezpiecznie wykonać zabiegi medycyny estetycznej. Klienci wychodzą odprężeni, zrelaksowani i uśmiechnięci, co tylko dodatkowo motywuje do pracy załogę tego wyjątkowego SPA w Trójmieście. Zapoznaj się z ich ofertą i zobacz, który z zabiegów został przygotowany dla Ciebie!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Synea Medical Day SPA Pruszcz Gdański

Kolejny dzień pełen stresu i obowiązków? Potrzebujesz chwili wytchnienia? Odwiedź Synea Medical Day Spa i oddaj się w ręce najlepszych masażystów! Zregeneruj swoje ciało i głowę. Skorzystaj z bogatej oferty salonu i przekonaj się, jak bardzo ważny jest czas, tylko dla siebie.

Synea Medical Day SPA w Pruszczu Gdańskim

Postaw na siebie! Odwiedź salon Synea Medical Day Spa, wybierz jeden z wielu zabiegów i ciesz się chwilą ukojenia! Masz ochotę na klasyczny masaż relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami, a może floating? Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu! Nie czekaj – zadbaj o siebie i swoje ciało!

Dlaczego Synea Medical Day SPA?

Synea Medical Day Spa to miejsce o powierzchni ponad 400m2! Dzięki czemu w każdej chwili znajdziesz tu miejsce na odrobinę przyjemności. Wybierz się na wybrany zabieg SPA, który zapewni przyjemne odprężenie i relaks - dla duszy i ciała!