(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

SimPoint

Od zawsze marzyłeś/aś o lataniu? A może Twoim pragnieniem z dziecięcych lat było, zostanie pilotem? Z SimPoint w Katowicach to możliwe! Tu tutaj usiądziesz za sterami samolotu i wzbijesz się ponad chmury. Profesjonalny symulator dostarczy Ci emocji nie z tej ziemi. Samodzielnie wystartujesz, przemierzysz trasę, a następnie wylądujesz. Poczuj się jak prawdziwy pilot i zmierz się z tym, z czym na co dzień mierzą się oni w trakcie lotów. SimPoint czeka, aby spełnić Twoje podniebne marzenia.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki:

SimPoint, Katowice – zostań pilotem samolotu!

Zastanawiałeś/aś się, jak to jest zasiąść za sterami olbrzymiego odrzutowego samolotu pasażerskiego? Wykwalifikowani instruktorzy SimPoint, Katowice pomogą Ci spełnić Twoje marzenia i zrobią to w niesamowitej atmosferze. Kompletny przekaz informacji, klarowne instrukcje i indywidualne podejście do klienta sprawią, że Twoja podniebna podróż zostanie zapamiętana na bardzo długo. Ekipę SimPoint tworzą prawdziwi pasjonaci, a przede wszystkim zawodowi piloci, dla których lotnictwo to całe życie. W ciekawy sposób potrafią przekazać wiedzę, jak i ciekawostki ze świata lotnictwa, dzięki którym Twój lot będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Usiądziesz za sterem najpopularniejszego samolotu pasażerskiego, chwycisz za stery i wzbijesz się w powietrze. Profesjonalnie wykonany kokpit i dopracowane szczegóły, sprawią, że poczujesz się jak w prawdziwym samolocie. Nawet najmniejsze przyciski i kontrolki w pełni odzwierciedlają te, które znajdują się w Boeingu. Obraz w symulatorze wyświetlany jest w najwyższej jakości, dzięki czemu poczujesz się jak w prawdziwych przestworzach, a dzięki temu przeżyjesz niezapomnianą przygodę.

SimPoint w Katowicach - poznaj świat z góry!

Lot w Symulatorze to wyjątkowa rozrywka zarówno dla fanów lotnictwa, jak i dla osób, które po prostu chcą przeżyć niespotykaną przygodę. Ty decydujesz, czy będzie ona trwała 20, 40 czy 60 minut. W SimPoint, Katowice zasiądziesz za sterami Boeinga 737-800 i wzniesiesz się w przestworza. Doświadczony pilot przygotuje Cię do lotu i udzieli Ci wskazówek, o których pojęcie mają tylko profesjonalni piloci, a następnie wcieli się w rolę drugiego pilota, a przede wszystkim Twojego towarzysza. Twój lot może odbyć się przy dowolnych warunkach atmosferycznych. W SimPoint to Ty decydujesz, czy spróbujesz wylądować w trakcie burzy, czy też w spokojnej atmosferze będziesz podziwiać znakomite widoki. Masz możliwość wyboru jednego z ponad kilkudziesięciu lotnisk na całym świecie. Nowy Jork, Londyn, a może po prostu Warszawa? W SimPoint w Katowicach niemal nie istnieją ograniczenia! Jedynym warunkiem, aby przeżyć niezapomnianą, lotniczą przygodę jest ukończenia trzynastego roku życia. Nastaw kurs na odlotową przygodę w chmurach i poczuj to, z czym na co dzień zmierzają się profesjonalni piloci samolotów pasażerskich!

Czy wiesz, że…

Boeing 737-800, którym będziesz miał/a okazję odbyć swoją podniebną podróż w SimPoint w Katowicach, jest najczęściej produkowanym samolotem pasażerskim? Został wpisany nawet do księgi rekordów Guinnesa po tym, gdy producent wybudował jego 10 tysięcy egzemplarzy. Ponadto osiąga zasięg aż do 5420 kilometrów i tyle możesz przelecieć nim bez zatrzymywania się. Dla porównania, 5420 kilometry to mniej więcej tyle, ile z Warszawy do równika. Dodatkowo osiąga prędkość aż 850 kilometrów na godzinę, co oczywiście nie jest odczuwalne, ale sama świadomość takiej prędkości daje niesamowite uczucie. SimPoint pozwala Ci na przetestowanie na własnej skórze tego wyjątkowego modelu i to w dodatku na miejscu pilota. Twoje lotnicze marzenia czekają na to, żeby je w końcu spełnić!

SimPoint - Voucher gwarantujący dobrą i niezapomnianą zabawę!

Wskakuj w wygodne ubranie i rozpocznij swoją przygodę w SimPoint, Katowice! Doświadczeni piloci, ciekawostki ze świata lotnictwa i moc wrażeń czekają właśnie na Ciebie. Spełnij swoje dziecięce marzenia i wzbij się ponad powierzchnię ziemi za sterami Boeinga 737-800. Przeżyj to na własnej skórze i poleć dokąd tylko zechcesz, a następnie dziel się wrażeniami po odbytym locie. SimPoint czeka na kolejnego pilota, którym możesz zostać właśnie Ty!