Rejs Ekskluzywną Motorówką (4 osoby) | Zalew Zegrzyński

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa (okolice)
4 os.

999 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz mocne wrażenia?! W ciągu godziny masz szansę pod opieką doświadczonego instruktora przeżyć wodne szaleństwo z przyjaciółmi lub rodziną. Tę wyjątkową przygodę pełną emocji i niezapomnianych chwil adrenaliny zapewnij sobie już dziś i poznaj uczucie prawdziwej wolności! Zostawcie stres za sobą, odetchnijcie świeżym powietrzem i delektujcie się niesamowitymi chwilami.

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla przyjaciół, znajomych, a może zastawiasz się jak zorganizować rodzinny wypad za miasto? Podaruj bliskim osobom emocjonujące przeżycie, które na długo zostanie w ich pamięci. Podarunek w postaci przeżycia idealnie pasuje również, jako prezent na imieniny, czy urodziny. Zaskocz bliskich nietypowym voucherem prezentowym na szalony Rejs! Wdzięczność i satysfakcja obdarowanych gwarantowana!


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Na realizację prezentu zalecamy ubranie, w którym czujesz się swobodnie. W ciepłe dni proponujemy strój kąpielowy, okulary przeciwsłoneczne.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Na pokładzie może się znajdować się od 1 do 4 osób.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.