Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Bydgoszcz

1 2 3 4 5 (18)
Bydgoszcz (okolice)
1 os.

160 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli do tej pory marzenie o lataniu było według Ciebie niemożliwe do spełnienia, to szybko wyprowadzimy Cię z błędu. Właśnie zostałeś posiadaczem niesamowitego przeżycia jakim jest Lot w Tunelu Aerodynamicznym! Poczuj się jak Piotruś Pan i przenieś myślami do Nibylandii - to pozwoli Ci na chwile zapomnienia. Uczucie wolności podczas latania sprawi, że na długo zapamiętasz tą przygodę!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne, wyposażenie, lot w tunelu, opiekę instruktora.

Jak przebiega realizacja?

Przeżycie rozpoczyna się od wprowadzenia teoretycznego przez instruktora. Następnie przejdziesz do realizacji lotu w aerotunelu. 

Jaką wysokość maksymalną można osiągnąć podczas lotu? 

Maksymalna wysokość to ok. 2-3 metry w zalezności od umiejętności swobodnego lotu. 

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:

prezent dla ukochanego, prezent dla szefa, prezent na urodziny.

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby? Nie wiesz jaki prezent z tej okazji podarować? Nie szukaj dalej. Voucher prezentowy na Lot w Tunelu Aerodynamicznym to super propozycja na prezent dla każdego! Świetnie sprawdzi się jako upominek na urodziny czy święta. Ten oryginalny podarek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego!


Miejsce realizacji

Bydgoszcz (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

2 minuty.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wymagana akceptacja regulaminu obiektu oraz podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia. Na miejscu otrzymasz niezbędny strój oraz przejdziesz krótkie szkolenie teoretyczne. Minimalny wiek - 4 lata. Max. waga - 110 kg.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności