(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kompleksowy Pakiet SPA dla Niego | Łódź

0.0 0 Opinii

Kompleksowy Pakiet SPA dla Niego | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

749,99 zł

749,99 zł

O prezencie

Każdy czasem potrzebuje odpowiedniego odprężenia, a nic nie wpływa na samopoczucie tak dobrze, jak odpowiednia regeneracja i odpoczynek. Skorzystaj z Kompleksowego Pakietu SPA dla Niego w Łodzi i zaznaj kompleksowej pielęgnacji ciała oraz duszy, która dopasowana jest do męskich potrzeb. Idealne połączenie diagnostyki skóry i relaksu. Wybierz się do eleganckiego salonu spa i zobacz, jak przyjemne może być zmysłowe odprężenie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kompleksowy Pakiet SPA dla Niego. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Przeżycie rozpoczyna się od lampki prosecco lub kieliszka whisky. Następnie czeka specjalistyczne badanie skóry, określające jej kondycję i potrzeby oraz badanie trychologiczne, które da odpowiedź na pytanie, jak dbać o Twoją skórę głowy i Twoje włosy. Potem czas na relaks: ekskluzywną pielęgnację twarzy, dostosowaną do Twoich potrzeb; następnie masaż twarzy Mukabhyanga oraz relaksujący tybetański masaż głowy i karku. Wszystko zostanie zwieńczone odprężającym peeling całego ciała.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Wizyta w SPA potrwa około 3 godzin.

Kompleksowy Pakiet SPA dla Niego | Łódź sprawdzi się jako prezent na Dzień Ojca, pozwalający zadbać mężczyźnie o zdrową skórę i zapewnić mu głęboką dawkę relaksu.
Wykaż się swoją kreatywnością i podaruj swoim bliskim dawkę odprężenia, która dostarcza uśmiechu i motywacji do działania!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na Pakiet składa się: powitalny drink, komputerowe badanie skóry twarzy, badanie trychologiczne, odpowiednio dobrany zabieg na twarz, masaż twarzy Mukhabhyanga, tybetański masaż głowy i karku oraz peeling całego ciała.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piłat Beauty & SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje