Internetowy Kurs Języka Chińskiego

0.0 0 Opinie

Internetowy Kurs Języka Chińskiego


Dostęp na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,90 zł

149,90 zł

O prezencie

Marzy Ci się poznać kontrastowy Pekin i dynamiczny Szanghaj bez bariery językowej? Chciałbyś zwiększyć swoje kompetencje na rynku pracy? A może po prostu chciałbyś zrobić coś szalonego? Nauka chińskiego wcale nie musi być trudna, jak wejście na Mount Everest, ani tak długa, jak Wielki Mur Chiński. Dzięki multimedialnemu kursowi online, opanujesz podstawy tego orientalnego języka szybciej niż myślisz. Podejmij wyzwanie już dziś!

Jak będzie wyglądać nauka?
Jak dobra zabawa! Czekają na Ciebie filmy, zabawne animacje, interaktywne dialogi, multisensoryczna technika nauki słówek, a nad postępami będzie czuwać system inteligentnych powtórek. A to wszystko na Twoim komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie!

Jak długo trwa kurs?
Prezent daje dostęp do platformy przez 12 miesięcy.

Jak często mogę korzystać z kursu?
Zawsze kiedy masz czas. To Ty ustalasz zasady!

Interaktywny Kurs Języka Chińskiego sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, prezent dla chłopaka, prezent dla niej

Brak Ci pomysłu na prezent urodzinowy? Postaw na niebanalny pomysł! Kurs językowy to super pomysł na upominek dla osoby ceniącej sobie rozwój osobisty. To także idealny prezent dla podróżników! Zaimponuj bliskim kreatywnością i postaw na oryginalne rozwiązanie, a nie będziesz musiał się martwić, że prezent wyląduje na półce i przykryje go warstwa kurzu. Kurs Języka Chińskiego to przyszłościowe rozwiązanie, które nie tylko pozwoli Ci na dobrą zabawę przy nauce obcego języka, ale zapewni także niebotyczny rozwój zawodowy! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Nieograniczony dostęp do kursu przez 12 miesięcy.

Uczestnicy

1 osoba.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

multikurs.pl

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.