JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalny Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Bydgoszcz

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalny Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Bydgoszcz

Bydgoszcz (okolice)
1 os.

260 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz unieść się nad ziemie i szybować jak ptak? Oderwij się od ziemi i przeżyj niesamowitą przygodę! Ekstremalny Lot w Tunelu Aerodynamicznym pozwoli Ci "bujać w obłokach". Pozwól sobie na chwilę odprężenia i relaksu. To nietuzinkowe doświadczenie sprawi, że na oderwiesz się od codziennych spraw! Nie ma rzeczy niemożliwych. Teraz nawet marzenie o lataniu masz na wyciągnięcie ręki!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne, wyposażenie, lot w tunelu, opiekę instruktora.

Jak przebiega realizacja?

Przeżycie rozpoczyna się od wprowadzenia teoretycznego przez instruktora. Następnie przejdziesz do realizacji lotu w aerotunelu.

Jaką wysokość maksymalną można osiągnąć podczas lotu?

Maksymalna wysokość to ok. 2-3 metry w zalezności od umiejętności swobodnego lotu.

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Podaruj jej chwilę radości! Ekstremalny Lot w Tunelu Aerodynamicznym to super podarek, który uszczęśliwi nawet tych najbardziej wymagających. Ten oryginalny prezent możesz podarować chłopakowi, dziewczynie lub przyjacielowi. Świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny, imieniny czy rocznicę. Każdy kolekcjoner wrażeń na pewno doceni ten niebanalny upominek


Miejsce realizacji

Bydgoszcz (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

4 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wymagana akceptacja regulaminu obiektu oraz podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia. Na miejscu otrzymasz niezbędny strój oraz przejdziesz krótkie szkolenie teoretyczne. Minimalny wiek - 4 lata. Max. waga - 110 kg.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1346
Filtruj Prezenty

Opinie (3)

Grzegorz Kedzierski

Rezerwacja bez problemu na stronie, szkolenie, obsługa super, atrakcja super. Na pierwszy raz 4 min. w sam raz. Tak trzymać do zobaczenia :)

Monika :)

Lot w tunelu aerodynamicznym to najwspanialszy prezent jaki sobie w życiu zafundowałam. Instruktor okazał się super fantastycznym człowiekiem, który mega eXtremalnie fajnie poprowadził kurs i loty. To pierwszy, ale z pewnością nie ostatni mój lot :)

Michał

Świetne przeżycie, polecam

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.