JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ekskluzywny Pobyt w SPA dla Dwojga z Poczęstunkiem | Łódź

Ekskluzywny Pobyt w SPA dla Dwojga z Poczęstunkiem | Łódź


Łódź
2 os.

999,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
999,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Każdemu z Was marzy się potężna dawka relaksu tylko dla siebie? A może bardziej kusi czas, który możecie spędzić we dwoje? Mamy dla Was coś specjalnego! Ekskluzywny Pobyt w SPA dla Dwojga z Poczęstunkiem w Łodzi zaopiekuje się Wami w każdym aspekcie. Przed każdym z Was rozpościera się plejada indywidualnie przygotowanych zabiegów całego ciała, pozwalających zaznać błogiego relaksu, odświeżyć się i spędzić w SPA niezapomniany dzień. A do tego posilić się wybranym przez siebie daniem! Czekają Was wyjątkowe chwile we dwoje!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Podczas Ekskluzywnego Pobytu w SPA dla Dwojga z Poczęstunkiem spędzicie w SPA aż 5 błogich godzin, poddawani serii zabiegów dbających o Wasze odprężenie. Dzień idealny!

Jakie zabiegi wchodzą w skład przeżycia?
Wasza wizyta to pakiet zabiegów dla niej: zabieg pielęgnacyjny dłoni i stóp podczas zabiegu kosmetycznego dla pełnego relaksu.
Masaż stóp z dedykowanym peelingiem i olejkiem do masażu, np: kawowy, czekoladowy, truskawkowy, malinowy, gruszkowy zwieńczony maską nawilżająco-regenerującą.Aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny całego ciała ciepłymi, zmysłowymi olejkami, zabieg kosmetyczny na twarz, szyję i dekolt z kwasem hialuronowym oraz mezoterapie z ampułką witaminową, oraz pakiet zabiegów dla niego: (Masaż gorącymi kamieniami całego ciała, zabieg kosmetyczny na twarz z kwasem hialuronowym oraz mezoterapie z ampułką witaminową). Jest co przeżywać!

Czy na miejscu czeka Was poczęstunek?
Tak! Nie dalibyśmy przecież Wam przez tyle czasu siedzieć głodnymi! Podczas trwania zabiegu będziecie mogli wybrać sobie dowolny posiłek z karty dań. Nie dość, że odprężająco, to również smacznie!

Ekskluzywnego Pobytu w SPA dla Dwojga z Poczęstunkiem | Łódź jest idealnym prezentem dla wszystkich tych, którzy potrzebują porządnie się zrelaksować i spędzić niezapomniany czas razem. Prezent na Walentynki? I to jeszcze jaki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

5 godzin + pobyt w restauracji.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Z zabiegów nie mogą skorzystać osoby z chorobami przewlekłymi oraz osoby posiadające choroby skóry.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.