Pałac Wierzbiczany

Marzy Ci się romantyczny wyjazd z drugą połówką i szukasz miejsca z bajkową scenerią? Pałac Wierzbiczany będzie idealnym wyborem! Obiekt położony jest w malowniczej wsi Wierzbiczany, niedaleko Inowrocławia oraz Torunia. Samo otoczenie pałacu jest zjawiskowe, ponieważ budynek okala piękny park o powierzchni 12 ha. Dodatkowo cudowna okolica, bogata w szlaki turystyczne: piesze, rowerowe i kajakowe. Sam budynek również zasługuje na docenienie. W 2018 roku historyczny, wpisany do rejestru zabytków obiekt z XIX w., został odrestaurowany z zachowaniem autentycznego gmachu i królewskiego stylu. W pałacu znajduje się SPA i Strefa Wellness, które umilą Wasz romantyczny pobyt. Doskonała restauracja z kuchnią tradycyjną, serwowaną w nowoczesnym wydaniu, to wisienka na torcie! Pobyt w pałacu, czy nie brzmi to dostojnie? Przekonajcie się sami!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Pałac Wierzbiczany

Pałac Wierzbiczany położony jest w bliskiej okolicy Torunia. Malownicze widoki zapraszają gości do odwiedzin. Park okalający pałac to powierzchnia aż 12 hektarów. Pałac dopuszczony do użytku został w 2018 roku, wcześniej niszczał, poprzez działania gospodarcze.

Pałac Wierzbiczany: oferta

Miejsce to zostało stworzone z sercem do detali. Oferuje noclegi jedno lub dwudniowe z pełnym wyżywieniem, dostępem do strefy wellness, a także masażem. W pakietach mogą znaleźć się także jednorazowe wejścia do strefy wellness, kolacje romantyczne na vouchery kwotowe, a także romantyczne weekendy, ze śniadaniami, kolacjami, zabiegami na ciało, twarz i dłonie, a także dostępem do strefy wellness.

Okolica Pałacu Wierzbiczany i atrakcje

Okolica pałacu jest zachwycająca. Gniewkowo to małe miasto z mierzącą 30 m wysokości miejską wieżą ciśnień wybudowaną wraz z całą infrastrukturą wodociągową w latach 1914 - 1915. Ciut dalej znajduje się Inowrocław, miasto słynące z tężni solankowych. A także Toruń, zabytkowe krzyżackie miasto. Jedno z najcenniejszych architektonicznie miejsc w Polsce.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.