(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

NowBrow Professional Eye Studio

NowBrow Professional Eye Studio to profesjonalny salon w Łodzi, w którym skorzystasz z onkologicznego masażu twarzy. Zabieg jest niezwykle delikatny, a dodatkowo przeprowadzana go doświadczony masażysta. Dzięki zastosowaniu indywidualnych technik jest w pełni bezpieczny i niezwykle przyjemny. Pozwoli na głęboki relaks, zredukuje stres i poprawi nastrój. To ważne, żeby dbać o siebie w każdym czasie, a ten masaż z pewnością w tym pomoże.
Szukaj po kategorii

NowBrow Professional Eye Studio – Twój sposób na relaks


NowBrow Professional Eye Studio to sieć salonów znajdujących się w Łodzi. Pierwszy z nich został otwarty w marcu 2016 roku. Założycielkami marki są Grażyna Drane i Paulina Kuszczak, które wspólnie postanowiły stworzyć miejsce, gdzie będzie można zadbać o siebie i wyciszyć się. Niedługo potem rozpoczęły współpracę z fundacją „Spa for cancer”. Jej misją jest wspieranie kobiet cierpiących na chorobę nowotworową, dlatego NowBrow Professional Eye Studio opracowało masaż twarzy, przeznaczony specjalnie dla nich. Dokładny przebieg każdego zabiegu ustalany jest indywidualnie w oparciu o historię choroby oraz po konsultacji z lekarzem, tak aby masaż był jak najprzyjemniejszy i najbardziej komfortowy. Przeprowadzi go osoba, która odbyła specjalistyczne szkolenie w tym zakresie, dlatego całość jest w 100% bezpieczna. Professional Eye Studio to miejsce idealne na relaks i odpoczynek od codziennych spraw.

NowBrow Professional Eye Studio – onkologiczny masaż twarzy

NowBrow Professional Eye Studio zaprasza na specjalistyczny masaż twarzy przeznaczony dla osób cierpiących na choroby onkologiczne. Ponieważ znaczna część tradycyjnych zabiegów może przyczynić się do pogorszenia ich stanu, opracowano indywidualne techniki, które pozwolą się odprężyć i zrelaksować, a równocześnie będą w pełni bezpieczne dla każdego. Masaż przeprowadzany jest na terenie Łodzi, w jednym z salonów NowBrow Professional Eye Studio, na ulicy Piotrkowskiej. Całość potrwa 90 minut, natomiast należy doliczyć dodatkowe 10 minut na przygotowanie się do zabiegu. Podczas masażu użyte zostaną kosmetyki najwyższej jakości, które nawilżą skórę i poprawią jej jędrność. Co ważne, sam masaż nie posiada właściwości leczących. Jego zadaniem jest zredukować stres i napięcie w ciele, a także pomóc się wyciszyć i odprężyć. W procesie zdrowienia niezwykle ważne jest również dobre samopoczucie, a ten zabieg pozwoli nabrać nowej energii do działania.

Czy wiesz, że….?

Człowiek ma około 5 milionów receptorów dotyku w skórze, z czego 3 tysiące znajdują się na opuszkach palców. To znaczy, że na 1 cm2 skóry przypada około 25 receptorów dotyku, a poza tym 2 receptory ciepła, 12 receptorów zimna i 150 receptorów bólu.

Pozwól sobie na chwilę relaksu w NowBrow Professional Eye Studio w Łodzi

NowBrow Professional Eye Studio w Łodzi wierzy, że każdy ma prawo do relaksu, dlatego oferują również masaż twarzy dla osób cierpiących na choroby onkologiczne. To niezwykle delikatny zabieg, który pozwala na głębokie odprężenie i pozbycie się stresu. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik masaż jest w pełni bezpieczny, a kojąca atmosfera sprawi, że osoba masowana opuści salon w zdecydowanie lepszym nastroju.