multikurs.pl

Od dawna chodzi Ci po głowie pomysł, aby nauczyć się nowego języka? Chciałbyś to zrobić, ale brakuje Ci czasu, a dojazdy do szkoły języków zajmują zbyt dużo czasu? Dzięki Multikurs masz możliwość nauki wybranego języka przez internet! Wertowanie nudnych podręczników i wkuwanie słówek na pamięć odeszło już do lamusa. W Multikurs otrzymasz dostęp do różnorodnych filmów i animacji, a postępy w nauce będziesz mógł sprawdzić w czasie interaktywnych dialogów. Wykorzystaj swoje urządzenie mobilne - telefon, laptop, czy tablet i ucz się wszędzie gdzie to tylko możliwe!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Multikurs.pl - kurs języka obcego

Wielokrotnie próbowałeś nauczyć się języka obcego? Kupowałeś różne podręczniki, jednak nie mogłeś przyswoić wiedzy? Wybierz kurs internetowy kurs językowy od multikurs.pl! W łatwy i przyjemny sposób nauczysz się wybranego języka. Dostęp do kursu możesz mieć w każdej chwili, wystarczy tylko laptop lub smartphone!

Multikurs: kurs języka obcego online

Nie trać długich godzin na wertowanie podręczników, z których nic nie możesz zapamiętać. Spróbuj nauki przez zabawę. Pomogą Ci w tym filmy, zabawne animacje, interaktywne dialogi oraz system powtórek. Wybierz język, którego od zawsze chciałeś się nauczyć i działaj. Zobacz, jak nauka może być przyjemna!

Multikurs - naucz się języka!

Multikurs jest najbardziej rozbudowana platforma e-learningowa do nauki języków online w Polsce. Działają już od 1996 roku.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.