Kochamżagle.pl

Uwielbiasz wszelkie aktywności związane z wodą? Lubisz pływać motorówką lub na łódce, ale nie masz jeszcze swojego patentu, który pozwoliłby Ci nimi sterować? Zapraszamy do Kochamzagle.pl, gdzie poznasz wszelką niezbędną wiedzę na ten temat i weźmiesz udział w zajęciach praktycznych. To świetna okazja, aby zdobyć nowe umiejętności i spełnić swoje marzenie o stanięciu za sterem. Nie czekaj dłużej i przekonaj się, ile radości i satysfakcji niosą ze sobą morskie podróże!
Szukaj po kategorii

Kochamzagle.pl – zdobądż nowe umiejętności

Kochamzagle.pl to firma założona przez miłośników żeglarstwa, którzy swoją pasją i umiejętnościami postanowili się podzielić z innymi. Od 2017 roku organizują kursy, między innymi na sternika jachtowego i sternika motorowodnego, które pozwalają zdobyć niezbędne kwalifikacje, aby wybrać się w samodzielną podróż po jeziorze. Pierwszy z wymienionych kursów odbywa się nad Zalewem Zegrzyńskim lub nad Jeziorem Drawskim, natomiast drugi w Ryni, Lublinie, Luboniu, Czaplinku czy Urazie. Twoimi nauczycielami będzie doświadczeni sternicy, którzy wprowadzą Cię w tematykę nawigacji, meteorologii, sygnalizacji i łączności czy ratownictwa. Oprócz tego dowiesz się, jak planować rejs, oraz w jaki sposób zbudowany jest jacht żaglowy. Podczas kursu motorowodnego przećwiczysz natomiast takie manewry jak podejście do kei, do boi, a także ślizg i ósemkę. Kochamzagle.pl to miejsce, w którym zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności, a przede wszystkim dzięki któremu zdobędziesz okazję do nowych wyzwań i przygód w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Kochamzagle.pl – kurs na sternika motorowodnego i jachtowego

Kochamzagle.pl oferuje kursy sternika motorowodnego i sternika jachtowego. Mogą wziąć w nich udział już osoby od 14 roku życia. Pierwszy kurs trwa jeden dzień – rozpoczyna się o godzinie 8:00, natomiast kończy o godzinie 20:00. Wcześniej uczestnicy otrzymują plik PDF zawierający niezbędną wiedzę teoretyczną, a na miejscu odbywa się szkolenie praktyczne. Sam egzamin ze sterowania łodzią oraz test jednokrotnego wyboru mają miejsce tego samego dnia, tuż po ukończeniu szkolenia. Dzięki patentowi otrzymasz możliwość prowadzenia łodzi motorowych i skuterów wodnych po wodach śródlądowych bez ograniczeń oraz po wodach morskich z ograniczeniami: długość kadłuba do 12m, tylko w dzień, do 2 mil morskich od brzegu (ponad 3,6 km). Kurs na sternika jachtowego potrwa natomiast 5 dni. Również w tym przypadku otrzymasz materiały teoretyczne w formie PDF, a podczas szkolenia poznasz praktyczne wskazówki dotyczące sterowania żaglówką. Egzamin odbędzie się ostatniego dnia szkolenia około godziny 14:00. Ten patent pozwoli Ci z kolei prowadzić jachty żaglowe, wyposażone w silnik pomocniczy, po wodach śródlądowych bez ograniczeń oraz po wodach morskich z ograniczeniami: długość kadłuba do 12m, tylko w dzień, do 2 mil morskich od brzegu (ponad 3,6 km). Kochamzagle to profesjonaliści, którzy powiedzą Ci wszystko o byciu sternikiem!

Artisanapolis – pływające miasto

Artisanapolis ma być pierwszym na świecie pływającym miastem. Na jego lokalizację wybrano Polinezję Francuską, a konkretnie wyspy Raiatea na Oceanie Spokojnym. Pomysł został zaproponowany przez pozarządową organizację z San Francisco – Seasteading Institute. Zrzesza ona między innymi prawników, artystów czy ekologów, którzy odpowiadają za projekt mający umożliwić ludziom zamieszkanie na terenie oceanów. Artisanapolis ma składać się z kilkunastu wysp zbudowanych przy użyciu najnowszej technologii i zakotwiczonych na dnie oceanu za pomocą specjalnych lin. Miejsce ma być przystosowane tak, aby można było tam mieszkać, hodować rośliny czy prowadzić dalsze badania. Budowa miasta rozpoczęła się w 2019 roku. Kochamzagle.pl nie oferuje co prawda zwiedzania pływającego miasta, ale urs sternika motorowodnego i jachtowego to coś równie ekscytującego!

Stań za sterem dzięki patentowi od Kochamzagle.pl

Kochamzagle.pl to miejsce, w którym pogłębisz swoją miłość do sportów wodnych i zyskasz nowe cenne umiejętności. Dowiesz się, jak w bezpieczny sposób prowadzić łódź lub motorówkę i spróbujesz własnych sił za sterem. Bez względu na to, czy masz już w tym trochę wprawy, czy dopiero zaczynasz swoją drogę, będzie to dla Ciebie świetne doświadczenie, które pozwoli Ci na spełnianie innych marzeń i zostawi po sobie wiele wyjątkowych wspomnień. Kochamzagle to gwarancja świetnej zabawy i ogromnych emocji!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.