Kartingowy Narodowy

Prędkość, ostre zakręty, a to wszystko podsycone nutką rywalizacji ze znajomymi. Zamelduj się pod PGE Narodowym i pokaż jak pokonujesz wiraże na pokładzie gokarta, niczym najlepsi kierowcy rajdowi. Jeśli kierowanie samochodem jest Ci obce - nic nie szkodzi! Gokart to świetny sposób na wejście w świat motoryzacji nawet dla mniej doświadczonych kierowców. Już kilka minut za kółkiem tej niewielkiej maszyny sprawi, że będziesz chciał pokonywać kolejne okrążenia jeszcze szybciej! Zabierz paczkę znajomych i razem odkryjcie Kartingowy Narodowy!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Kartingowy Narodowy - gokarty na Stadionie Narodowym

Nie masz pomysłu na spędzenie popołudnia w stolicy? Chciałbyś spróbować czegoś innego? Wskakuj do gokarta na torze Kartingowy Narodowy. Przejdź krótkie szkolenie, by chwilę później bić rekordy toru. Poczuj się jak zawodowy kierowca Formuły 1 i wciskaj gaz do dechy!

Kartingowy Narodowy - gokarty w Warszawie

Gokarty to świetna zabawa dla każdego, niezależnie od wieku czy płci. Poznaj smak rywalizacji i świetnej zabawy. Sprawdź się za kierownicą i przeżyj niezapomniane chwile. Wyprawa na gokarty to też świetny pomysł na imprezę integracyjną, wieczór kawalerski, czy urodziny dla swojej pociechy!

Tor gokartowy w Warszawie - Kartingowy Narodowy

Kartingowy Narodowy oferuje pierwszy odkryty tor kartingowy w Warszawie, o asfaltowej powierzchni.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.