(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jmaster.pl

Kochasz odpoczynek na łonie natury i w pobliżu wody? Rejs motorówką po Wiśle z JMaster to idealny sposób, aby oderwać się od codziennych obowiązków i zobaczyć Warszawę z intrygującej perspektywy. Wsiądź na pokład z doświadczonym sternikien i spędź chwile z ukochaną osobą lub grupą przyjaciół. Zatrzymaj się na moment i ciesz się widokiem miasta, który z pewnością Cię zachwyci. Zobacz Warszawę w zupełnie innej odsłonie niż dotychczas. Rejs po Wiśle to okazja, aby złapać za ster motorówki i poczuć wiatr we włosach. Zabierz ze sobą najbliższych i wskakujcie razem na pokład!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki:

JMaster – rodzinna pasja do wody

JMaster to firma rodzinna, w której pasja do żeglarstwa narodziła się wiele lat temu i trwa do dziś. JMaster posiada własną flotę jachtów, zajmuje się czarterem i szkoleniem oraz rejsami motorowodnymi po Wiśle. JMaster stawia przede wszystkim na profesjonalny sprzęt i bezpieczeństwo w czasie każdego rejsu. Pływanie to pasja, której oddają się z pełnym zaangażowaniem. Rejs ze sternikiem JMaster to gwarancja dobrej zabawy i bezpiecznego powrotu na ląd. Dowiedz się więcej na temat pływania po różnych akwenach i skorzystaj z rad doświadczonego sternika. Z JMaster spędzisz chwile pełne radości, które zapamiętasz na długo. Zrelaksuj się i zobacz Warszawę z perspektywy wody.

Rejs Motorówką po Wiśle z JMaster

JMaster oferuje Rejs Motorówką po Wiśle w różnych wariantach czasowych. Zdecyduj się na jeden z nich i ciesz się wodną przygodą przez 15,30,60 lub 120 minut. Spędź czas z ukochaną, przyjaciółmi lub rodziną. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie 4 osób. Rejs z JMaster to idealna okazja, aby spędzić relaksujący czas w gronie bliskich Ci osób i spróbować sterowania motorówką. Skorzystaj z pomocy doświadczonego sternika, który będzie obecny przez cały czas trwania rejsu i odkryj w sobie nową pasję. Przejmij kontrolę nad motorówką i sprawdź swoje umiejętności. Czeka Cię wyśmienita zabawa, dzięki której spędzisz czas w otoczeniu przepięknych terenów. Prezent idealnie sprawdzi się dla miłośników przyrody i wodnych atrakcji, a trasa rejsu uzależniona jest od preferencji osób, które biorą udział w przeżyciu.

Ciekawostki o Wiśle

Czy wiesz, że Wisła ma aż 1047 kilometrów długości? Najdłuższa rzeka w Polsce ma również bardzo rozgałęzione koryto, z szeregiem rozmaitych wysp i wysepek oraz piaszczystymi łachami, które zachwycają miłośników natury. Brzeg warszawskiej Wisły kryje w sobie wiele atrakcji, m.in. ścieżkę biegowo-rekreacyjną i aż 5 plaż miejskich oraz wiele dzikich plaż. W Warszawie z poziomu wody można podziwiać widok, który zachwyca nie tylko turystów, ale także mieszkańców. Zdecyduj sam, jak przebiegnie trasa rejsu i dostosuj ją do swoich oczekiwań. Z Wisły można zobaczyć przede wszystkim Stare i Nowe Miasto, warszawską syrenkę, Stadion Narodowy, Bulwary Wiślane oraz plaże, parki i tereny zielone na jej prawym brzegu.

Relaks z JMaster w Warszawie

Zdecyduj się na Rejs Motorówką po Wiśle i spędź wyjątkowe chwile z najbliższymi osobami. Wybierz odpowiedni dla Ciebie wariant czasowy i oddaj się relaksowi w otoczeniu wody. JMaster gwarantuje bezpieczeństwo pod opieką profesjonalnego sternika i chwile pełne radości. Zobacz miasto z nowej perspektywy i ciesz się widokami, które z pewnością Cię zachwycą. JMaster umożliwia rejs maksymalnie dla grupy 4 osób. Przeżycie sprawdzi się zarówno dla pary, jak i grupy przyjaciół lub rodziny. Zdecyduj sam, co wybierasz i ciesz się przygodą!