INTOVR

Wirtualna rzeczywistość szturmem wdarła się do świata rozrywki i obecnie stanowi jedną z najlepszych form zabawy! Specjalne okulary i kontrolery pozwalają na przeniesienie się do niesamowitych krain, często wprost z Twoich ulubionych gier i filmów. Zobacz, jak to jest eksplorować podwodne głębiny, lub nową, nieznaną galaktykę. Sprawdź się w walce w obronie swojego zamku lub pokaż swoje umiejętności we władaniu samurajskim mieczem. Przygoda w Wirtualnym Świecie w INTOVR to świetna okazja na spędzenie wyjątkowego czasu na dobrej zabawie samemu lub w gronie znajomych. Otwórz się na nowe doznania i wkrocz do świata wirtualnej rzeczywistości!
Szukaj po kategorii

IntoVR Wrocław

Chciałbyś odkryć nieznany świat i przeżyć przygodę? INTOVR to miejsce stworzone do tego! Zapoznaj się z możliwościami technologicznymi i zobacz, ile możesz dzięki przeniesieniu się w wirtualny świat. Chcesz przełamać swoje lęki, a może interesuje Cię pełna adrenaliny rozrywka? Ty wybierasz!

IntoVR - strefa VR we Wrocławiu

Przygoda w wirtualnym świecie to niesamowita okazja na odwiedzenie miejsc, które istnieją tylko w wirtualnym świecie. Podczas godzinnej zabawy sam wybierzesz, czy będziesz się chciał zmierzyć w sportowej rozgrywce, czy udać się do mrocznego miejsca i spróbować wyjść cało. Przeżyj przygodę i przekonaj się o możliwościach, jakie daje VR!

IntoVR - wirtualna rzeczywistość we Wrocławiu

INTOVR to miejsce położone w samym centrum Wrocławia, które przeniesie Cię do wirtualnego świata pełnego przygód. Wybierz spośród ponad 25 gier, w których znajdziemy rozrywkę dla fanów mocnych wrażeń, jak i miłośników łagodniejszych form rozrywki. Przetestuj z nami gogle wizyjne Oculus Rift.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.