Innocence Wellness & SPA

Po głowie chodzi Ci myśl, że czas na odpoczynek od codziennych obowiązków? Chcesz nagrodzić się za ciężko przepracowany tydzień? W takim razie Innocence Wellness & SPA jest miejscem dla Ciebie. Podaruj sobie chwilę relaksu pod okiem naszych doświadczonych masażystów. Szeroki wybór zabiegów, w tym masaży leczniczych i relaksacyjnych sprawi, że Twój stres zniknie, a Twoje ciało ogarnie błogi spokój. Zaproś bliską Ci osobę i razem zrelaksujcie się z lampką wina podczas aromatycznego peelingu z masażem, poprzedzonego pobytem w łaźni parowej.
Szukaj po kategorii

Innocence Wellness & SPA

Innocence Wellness & Spa to raj dla każdej kobiety i nie tylko! Tutaj wypoczniesz, zrelaksujesz się, zregenerujesz swoje siły po ciężkim tygodniu. Spa znajduje się w okolicach Legnicy, konkretniej w Gniewomirowicach. Znajdziesz tu nie tylko super masaże, ale także ciekawe zabiegi na twarz, czy też pakiety dla dwojga.

Innocence SPA: Legnica i okolice

Spa oferuje szeroką gamę usług- od wizyty w saunie, po masaże lecznicze, czy też pakiety spa dla dwojga. Takie popołudnie w spa dla dwojga trwa aż 3 godziny i obejmuje łaźnię parową, jacuzzi, aromatyczny masaż z peelingiem, a nawet poczęstunek- lampkę wina, owoce, herbatę, kawę. To świetny pomysł na romantyczne popołudnie z drugą połówką.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.