Hotel Zamek Na Skale****

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś się wyciszyć z dala od miejskiego zgiełku? Potrzebujesz azylu pozwalającego na oddanie się w pełni rozkoszom i błogiemu leniuchowaniu? Oferta Hotelu Zamek na Skale została stworzona specjalnie dla osób takich jak Ty! Spakuj walizki i obierz kierunek na Lądek-Zdrój! Wybierz Romantyczny Pobyt w Zamku i zobacz, co ma do zaoferowania to niezwykłe miejsce, którego każdy kąt, czy mebel kryje niezwykłą historię. Zabierz swoją drugą połówkę i razem rozkoszujcie się pysznymi potrawami przygotowanymi przez szefa kuchni, który chętnie przemyca w swoich daniach lokalne akcenty. Niech wasze kubeczki smakowe rozpieszcza specjalnie wyselekcjonowane wino czekające na Was w pokoju. Pozwólcie, aby czas mijał Wam na relaksowaniu się w zamkowym SPA, a o atrakcję niech zadba lokalny przewodnik, który oprowadzając Was, będzie snuł opowieści o tych starych murach.
Szukaj po kategorii

Hotel Zamek na Skale

Zamek na Skale to 4-gwiazdkowy hotel SPA, zlokalizowany blisko Wrocławia, w Trzebieszowicach. Siedzibą hotelu jest XV-wieczny zamek, który został odrestaurowany, z zachowaniem zabytkowej architektury i to właśnie czyni to miejsce wyjątkowym. Przestronne, pałacowe wnętrza, duże okna z widokiem na piękny dziedziniec i zadbany ogród, bajkowe pokoje oraz klimatyczna strefa Wellness&Spa – to wszystko znajdziecie w tym zjawiskowym obiekcie. Kuchnia, którą serwuje hotelowa restauracja, poziomem dorównuje do wyglądu hotelu i panującej w nim dostojnej atmosferze. W końcu siedziba książąt i królów do czegoś zobowiązuje. Jeśli chcesz zaimponować swojej wybrance serca to pobyt w tym miejscu będzie strzałem w dziesiątkę.

****Zamek na Skale

Romantyczny Pobyt w Zamku na jedną magiczną noc? A może zatrzymacie się na dłużej i wybierzecie Romantyczny Weekend w Zamku na Skale? Podczas dłuższego pobytu czeka Was relaks w zamkowym SPA, z dostępem do basenu, łaźni parowej i jacuzzi. Oprócz nieograniczonego dostępu do SPA będziecie mogli skorzystać z czekoladowego, niezwykle odprężającego zabiegu dla zakochanych. Ponadto jednego wieczoru zostanie Wam zaserwowana romantyczna kolacja, przygotowana specjalna dla Was. Czeka Was również zwiedzanie zamku z przewodnikiem, podczas którego będziecie mieli okazję dowiedzieć się czegoś o historii tego miejsca. A jeśli będzie Wam mało atrakcji, rozrywkę zapewnią Wam stoły do bilardu lub snookera, które będą przez cały pobyt do Waszej dyspozycji. Czy nie brzmi to kusząco?

Nocleg w Zamju na Skale - wspaniała przygoda obok Wrocławia

Hotel Zamek na Skale**** jest położony w szalenie malowniczej okolicy. Znajduje się on w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, w województwie dolnośląskim. Goście hotelu mają możliwość korzystania z dobrodziejstw okolicznego terenu, natury i przyrody o każdej porze roku. Zimą można poszaleć na nartach na pobliskim stoku Czarna Góra. W cieplejszym okresie polecane są piesze czy rowerowe wycieczki szlakami prowadzącymi do takich atrakcji jak np.: Twierdza Kłodzka, Błędne Skały w Górach Stołowych czy Kopalnia Złota w Złotym Stoku. Otoczenie zielonego parku, bogate w liczne drzewa i krzewy, zachęca do spacerów i przebywania wśród natury. Jednym słowem, ponad 500 lat temu, ówcześni właściciele tej rezydencji wiedzieli, gdzie się pobudować!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.